Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie masz jeszcze konta na WUpload? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nie masz jeszcze konta na WUpload? (/Temat-Nie-masz-jeszcze-konta-na-WUpload-37994)



Nie masz jeszcze konta na WUpload? - herflik25 - 31-05-2011 17:30

Niedawno wszedł nowy hosting o nazwie WUpload. Jest to chyba obecnie najlepsza opcja jaka pojawiła się na rynku. Co oferuje ten hosting? Dobre stawki nawet do 40 $ za 1000 pobrań, ponadto czas oczekiwania między pobraniami wynosi tylko 10 min. Czyli gdy ściągniemy 1 plik wystarczy poczekać 10 min. i można pobierać kolejny. Czas oczekiwania na pobranie pliku to 10s a więc chyba najmniej wśród pozostałych hostingów. Do tego prędkość pobierania na koncie free user wynosi 500kb/s co jest prędkością często dużo większą niż na koncie premium z filesonic.

Stawki:

[Obrazek: ddba83a13d.png]

Hosting jest nowy więc mało ludzi ma na nim konto premium, a co za tym idzie pobrania lecą jak szalone. WUpload jest wypłacalny pieniądze wypłacane są automatycznie (podobnie jak na filesonic) za okres od poniedziałku do niedzieli. Wypłaty realizowane są w środy

Dowód wypłaty

[Obrazek: zm749_Untitled.jpg]

To moja pierwsza wypłata z tego hostingu za niepełny tydzień, kolejna prawdopodobnie będzie dwa razy większa już dziś mam ponad 25 $ a zostały jeszcze 3 dni do końca tygodnia. Dziennie spokojnie można wyciągnąć 9-10 $ gdy ma sie czas na uploadowanie, mi niestety go troszke brakuje ale i tak jest dobrze bo dorabiam sobie miesięcznie nawet do 700 zł.

W czerwcu ma wejść na prawdę dobra promocja, a mianowicie od 1 do 10 czerwca hosting dodatkowo bedzie dopłacał 25% sumy którą zarobisz w tym okresie 11-20 czerwca to dodatkowe 50% a już 21 - 30 czerwca daje 100% tego co zarobisz. Czyli np. gdy zarobisz 500 $ dostaniesz dodatkowo 100% a więc łącznie jest to 1000$

Zapraszam do rejestracji z mojego refflinka :

http://www.wupload.com/referral/affiliate/7161

Wypłacam 50% reffbacka (to co dla mnie zarobisz jako polecony dziele na pół i wypłacam kiedy chcesz) czyli i ja zarobie i Ty bedziesz miał dodatkowe pieniądze do tego co zarobisz dla siebie. Lepiej jest zarejestrować się z refflinka i mieć dodatkowa kase i pomoc niż działać na własną ręke a potem żałować. Jeśli jeszcze tego nie rozumiesz to zrozumiesz Smile Pomoge też w uploadowaniu i podam codziennie na gg 2-3 wstawki które mają danego dnia najwięcej pobrań jeśli ktoś jest zainteresowany prosze o kontakt na e-mail [email protected] lub na gg 4889109 (nie zawsze bywam na gg). Upam też na Filesonic i Uploadstation wiec tam też wypłacam 50% reffbacka (szczegóły co do tych dwóch hostingów możemy dogadać na gg lub przez e-mail)

Dodam jeszcze że warto sie zarejestrować na ten hosting bo w tej chwili mimo że jest nowy zarabiam na nim już prawie 2x więcej niż na filesonic.
Jak zarabiam:

Filesonic:

[Obrazek: dk73_Filesonic.jpg]

WUpload:

[Obrazek: kp623_WUpload.jpg]