Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytania odnosnie sklepu i paru spraw. Dla kumatych? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytania odnosnie sklepu i paru spraw. Dla kumatych? (/Temat-Rozwiazane-Pytania-odnosnie-sklepu-i-paru-spraw-Dla-kumatych-3786)



[Rozwiązane]Pytania odnosnie sklepu i paru spraw. Dla kumatych? - CARLOS - 24-03-2010 13:46

Mam pare pytan odnosnie sklepu i restocku, a wiec tak.
Mam 745 Ptz, do restocku 800 nie uzbieram, wiec tak czy ma sens branie czegokolwiek na tym rozdaniu ? Na gry mi szkoda, no bo to punkty w piasek idą. I teraz wlasnie sprawa.

Po tym restocku ma byc sklep. Chyba[?]
I w tym sklepie, bedzie mozna wziasc cos za darmo czy bedzie trzeba doplacac? Chodzi mi o to, ze w sklepie juz jest naprzyklad PSP, 800 PTZ kosztuje, i ktos ma 800 , to placi odrazu cala cene i nagroda bedzie darmowa , a gdy ktos naprzyklad da 600 punktow, to cena tej nagrody bedzie o jakis % zmniejszona ?

Help, dam za jaką kolwiek dobrą pomoc + : )


RE: Pytania odnosnie sklepu i paru spraw. Dla kumatych? - MAIKEL1946 - 24-03-2010 14:09

Myślę ,że dobrze rozumujesz z tym sklepem i ja na Twoim miejscu zostawił bym sobie te punkty na sklep Wink


RE: Pytania odnosnie sklepu i paru spraw. Dla kumatych? - Mlody666 - 24-03-2010 14:12

Z tego co jak na razie widac to nie wiadomo do końca czy sklep będzie w kwietniu, chociaż wszystko na to wskazuje.
Na 99% bedzie tak ze dolarami dopłącasz za nagrody, dlatego w temacie LINK jeżeli dopłacisz dolarami dostajesz (oszczędzasz) PTZBig Grin[/align]


[Rozwiązane][Rozwiązane]Pytania odnosnie sklepu i paru spraw. Dla kumatych? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.