Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Flaggery - nie dla dzieci neo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Flaggery - nie dla dzieci neo (/Temat-Flaggery-nie-dla-dzieci-neo-37859)

Strony: 1 2 3


Flaggery - nie dla dzieci neo - planeta 43 - 28-05-2011 21:09

Wkleiłem ostatnimi dniami kilka filmików, zrobiłem bloga - ciężka praca - po 2 dniach ktoś sflagował moje wszystkie filmiki(na 100 % kapitan statku) i je wszystkie usunał flaggerem - gdzie tu jest granica zdrowej rywalizacji, czy ci co sprzedają tego typu boty, mają wyobrażnie do czego to prowadzi? Zapraszam do dyskusji.
Zrujnował moje zarobki z ziemią...

Dodam że z flaggera też korzystam, jeśli - jak w powyższym wypadku, wiem kto usunął moje filmiki - oko za oko, ząb za ząb.


Popełniłem też kardynalny błąd, wrzucając na jedno konto ważną niszę, która jest już zrównana z ziemią,dlatego przestrzegam wszystkich - nigdy nie wrzucajcie ważnych nisz na 1 konto - nigdy!


p.s Kto odbanował tego oszusta??

Jeżeli macie problem z flagowaniem waszych filmików na youtube, pisać na moje gg - mam dużo rad(właśnie wymyśliłm nowe) dla osób, jak wystrzegać się przed takim (nie ma słów żeby to nazwać) Bboya/Burneiki/Kapitana statku
GG: 25118309 - z chęcią oddam 60 kont yt za darmo, pisać.


RE: Flaggery - nie dla dzieci neo - Kapitan statku - 28-05-2011 21:10

No widzisz , mi przed chwilką usunąłeś całe konto flaggerem.

Mówisz żeby nie sprzedawać dzieciom a taki posiadasz...

Umyj się. Xpokerface


@Edit.
Ja na początku nie usunąłem Ci filmików bo nie wiedziałem jaki masz nick ale oczywiście Ty jesteś wszechwiedzący i wszystkim musisz zarobki popsuć.
Tylko miałeś 1 pomyłkę.. Dodałeś komentarz ze swojego konta ... Ale przecież to nie Ty więc jak mogłem Ci sflagowaćXpokerface

P.s- Blog to nie ciężka praca szczególnie że skopiowałeś wszystko z innych blogów.
@@Edit.
Cieszymy się z twojego błędu .
@@@Edit.
To jest twoje konto:]
GG:
32473674- Chętnie oddam 100 kont YT.
Tylko macie 1 problem.. Skąd znajdziecie moje filmiki?
@@@@@Edit.
Poza tym tylko przez sieć umiesz wszystkich " pobić " , wychodzisz na pole to odrazu uciekasz chociaż masz 20 lat a ja 15..


RE: Flaggery - nie dla dzieci neo - Polak123 - 28-05-2011 21:45

kapitan sam ostatnio założył temat w którym chciał wyświadczać usługi flagowania filmików za kasę.

Temat został usunięty po mojej interwencji. Już wiele moich i nie tylko filmów zostało zflagowanych na których zarabiałem.


Po prostu dzieci nie umieją sie tym narzędziem posługiwać to służy do flagowania filmów które zostały skopiowane z twojego konta a nie każdego filmiku który tylko jest w top.


RE: Flaggery - nie dla dzieci neo - Kapitan statku - 28-05-2011 21:49

Nie po twojej interwencji tylko sam powiedziałem żeby usunąć.
Od kliku dni szkole refów a nie wklejam żadnych filmików .. dziś wrzuciłem 5 filmików i widać co planeta zrobił.


RE: Flaggery - nie dla dzieci neo - planeta 43 - 28-05-2011 21:52

(28-05-2011 21:45)Polak123 napisał(a):  kapitan sam ostatnio założył temat w którym chciał wyświadczać usługi flagowania filmików za kasę.

Temat został usunięty po mojej interwencji. Już wiele moich i nie tylko filmów zostało zflagowanych na których zarabiałem.


Po prostu dzieci nie umieją sie tym narzędziem posługiwać to służy do flagowania filmów które zostały skopiowane z twojego konta a nie każdego filmiku który tylko jest w top.


Daltego powinnio się napisać oficjalny list do adminów youtube, żebyśmy mogli mieć dostęp do osób które sflagowały nasz filmik, takie jest moje zdanie.


RE: Flaggery - nie dla dzieci neo - Kapitan statku - 28-05-2011 21:53

hahhahahaha
Wiesz gdzie ma cie admin YT?
Na YT są miliony użytkowników.....
I jak chcesz mieć ten dostęp?


RE: Flaggery - nie dla dzieci neo - m4rcin93 - 28-05-2011 21:58

(28-05-2011 21:52)planeta 43 napisał(a):  Daltego powinnio się napisać oficjalny list do adminów youtube, żebyśmy mogli mieć dostęp do osób które sflagowały nasz filmik, takie jest moje zdanie.

Łącznie z adresem zamieszkania ?


RE: Flaggery - nie dla dzieci neo - Kapitan statku - 28-05-2011 22:02

Jeśli by się dało oddać tego bota ze zwrotem kosztów to bym chętnie wywalił tego bota... Ale kupiłem go za 30$


RE: Flaggery - nie dla dzieci neo - planeta 43 - 28-05-2011 22:03

(28-05-2011 21:58)m4rcin93 napisał(a):  
(28-05-2011 21:52)planeta 43 napisał(a):  Daltego powinnio się napisać oficjalny list do adminów youtube, żebyśmy mogli mieć dostęp do osób które sflagowały nasz filmik, takie jest moje zdanie.

Łącznie z adresem zamieszkania ?


Noo, przydałoby się ;d;d;d


RE: Flaggery - nie dla dzieci neo - Kapitan statku - 28-05-2011 22:05

Od razu przyjechali by Ci na chate sprawdzić czy masz orginalnego windowsa...