Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Definitywny koniec PE i innych firm wysyłkowych! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Definitywny koniec PE i innych firm wysyłkowych! (/Temat-Definitywny-koniec-PE-i-innych-firm-wysylkowych-37838)

Strony: 1 2 3 4


RE: Definitywny koniec wysyłania do PE i innych firm wysyłkowych z Lockerz! - Tech - 28-05-2011 18:12

(28-05-2011 17:34)Polak123 napisał(a):  Yea w końcu skończą się anulacje w shopie. Data 1 czerwiec to pewnie data w której skończą się anulacje w shopie, bo Polacy przestaną zamawiać na PE i inne gówna.


Ja tam się nie martwię ( rodzina w USA Big Grin )

Nie ma to jak być samolubnym. Jak dla mnie to tylko kwestia czasu zanim Lockerz połapie się, że na jeden adres zamawiasz z kilku kont i posypią się anulację, czego Ci z całego serca życzę. Pozdrawiam Wink


RE: Definitywny koniec PE i innych firm wysyłkowych! - pierog007 - 28-05-2011 18:18

Heh to trzeba będzie próbować do wujka, ale tak jak Tech pisze, jak będzie za dużo kont na jeden adres to może być granda Sad


RE: Definitywny koniec PE i innych firm wysyłkowych! - Bolt - 28-05-2011 18:39

ja tam mam rodzinkę w usa ale słaby kontakt, zresztą shop nigdy nie był dla mnie najważniejszy, choć lockerz powoli całkowicie staje się bez sensu, skoro anulują co tylko im się podoba, nawet z regionala zamawiając taskerem 2 z 3 zamówień anulowane, no chyba wiadomo że losowo, bo wykryć taskera? Po prostu bez komentarza


RE: Definitywny koniec PE i innych firm wysyłkowych! - Avaso - 28-05-2011 19:12

yhm.. mam jeden dylemat...

jeśli kupię coś 31 maja, to znaczy, że jeszcze wyślą? Big Grin


RE: Definitywny koniec PE i innych firm wysyłkowych! - bider - 28-05-2011 19:13

Bo lockerz ma za dużo kasy w dupie, i nie chcą już zarabiać.


RE: Definitywny koniec PE i innych firm wysyłkowych! - pierog007 - 28-05-2011 22:47

A mogli by nam robić przyjemność potwierdzając nagrody, dla nich to niewielki procent z zysków, a liczba zadowolonych użytkowników była by spora.


RE: Definitywny koniec PE i innych firm wysyłkowych! - Scoobyx - 29-05-2011 03:45

Mhmmm.... szkoda, bo miałem zamiar c9oś tam jeszcze zamówić -_-, a teraz to już mogę sobie pomarzyć o nowym lapku Sad


RE: Definitywny koniec PE i innych firm wysyłkowych! - Morze1 - 29-05-2011 19:40

Głupota lockerzSmile szkoda


RE: Definitywny koniec PE i innych firm wysyłkowych! - Coristo - 29-05-2011 19:49

Niech blokują Wink Może wreszcie będą potwierdzać ostro ;P


RE: Definitywny koniec PE i innych firm wysyłkowych! - NaoS - 29-05-2011 21:04

Raczej będą więcej anulować.
Mają podejrzenie (tak, tylko podejrzenie) że adres firmy pośredniczącej ---> cancelation !