Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Definitywny koniec PE i innych firm wysyłkowych! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Definitywny koniec PE i innych firm wysyłkowych! (/Temat-Definitywny-koniec-PE-i-innych-firm-wysylkowych-37838)

Strony: 1 2 3 4


Definitywny koniec PE i innych firm wysyłkowych! - Tech - 28-05-2011 16:23

Dwa dni temu na Lockerz Zendesk pojawiła się taka oto notka:

Cytat:On June 1st, 2011, Lockerz will no longer ship items to a third party shipper, a re-shipper or other similar business. This is because we want to provide excellent fulfillment of our items to members and to that end, Lockerz will choose the method of shipping and the shipping company we feel is best to get your items to you. Please note that if you list a third-party shipper or similar business as the address to which to ship your order, your item will not ship and no PTZ will be refunded.

Ogólnie oznacza to tyle, że zaczynając od 1 czerwca (taki prezent na dzień dziecka) Lockerz nie będzie już wysyłać żadnych przedmiotów do żadnych firm wysyłkowych. Ponadto, jeśli wpisze się adres firmy wysyłkowej przy swoim zamówieniu, nagroda zostanie anulowana a PTZ NIE ZOSTANĄ ZWRÓCONE.

Tak więc możemy właściwie pożegnać się z PE oraz innymi firmami i ogólnie z shopem. Jak ktoś ma zamiar coś zamawiać to polecam się spieszyć.


RE: Definitywny koniec wysyłania do PE i innych firm wysyłkowych z Lockerz! - Pati - 28-05-2011 16:26

Super prezent na dzień dziecka ...


RE: Definitywny koniec wysyłania do PE i innych firm wysyłkowych z Lockerz! - ketrab - 28-05-2011 16:26

Ja się tam nie martwię Smile


RE: Definitywny koniec wysyłania do PE i innych firm wysyłkowych z Lockerz! - Zythus - 28-05-2011 16:26

Nareszcie!


RE: Definitywny koniec wysyłania do PE i innych firm wysyłkowych z Lockerz! - paskur - 28-05-2011 16:27

Hahaha a do 1 czerwca to niby wysyłali? phhhffff


RE: Definitywny koniec wysyłania do PE i innych firm wysyłkowych z Lockerz! - tomsonFCB - 28-05-2011 16:27

No i świetnie Sad Chyba im za bardzo wyczyściliśmy shop. No nic muszę zamawiać mimo, że może być anulacja


RE: Definitywny koniec wysyłania do PE i innych firm wysyłkowych z Lockerz! - Tech - 28-05-2011 16:31

(28-05-2011 16:27)paskur napisał(a):  Hahaha a do 1 czerwca to niby wysyłali? phhhffff

Tak, wysyłali. Ja sam 10 maja zamówiłem kilka rzeczy na pierwotny adres PE i dostałem potwierdzenie po kilku dniach. Teraz już moja paczka leży w PE. Ogólnie, do teraz na zendesku często wspominano, że można wysyłać na adresy firm wysyłkowych o ile ma się swój prawdziwy adres wpisany w My Account. Teraz dopiero zaczną się anulacje..


RE: Definitywny koniec wysyłania do PE i innych firm wysyłkowych z Lockerz! - kolix - 28-05-2011 16:40

Co robic?


RE: Definitywny koniec wysyłania do PE i innych firm wysyłkowych z Lockerz! - Polak123 - 28-05-2011 17:34

Yea w końcu skończą się anulacje w shopie. Data 1 czerwiec to pewnie data w której skończą się anulacje w shopie, bo Polacy przestaną zamawiać na PE i inne gówna.


Ja tam się nie martwię .


RE: Definitywny koniec wysyłania do PE i innych firm wysyłkowych z Lockerz! - jaaanek1 - 28-05-2011 17:43

pieknie kurwa pieknie Tongue