Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Oddam Karton z KITKATAMI - OPOLE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: [Rozwiązane]Oddam Karton z KITKATAMI - OPOLE (/Temat-Rozwiazane-Oddam-Karton-z-KITKATAMI-OPOLE-37831)



[Rozwiązane]Oddam Karton z KITKATAMI - OPOLE - Admin - 28-05-2011 14:51

Siemka,

na fejsbooku wygralem karton kitkatów do odebrania w opolu carefur w ten wekkend, jeśli ktoś ma po drodze to proszę się zgłosić a prześle mu kod który upoważni go do odbioru batonów za darmo Smile


RE: Oddam Karton z KITKATAMI - OPOLE - neXT - 28-05-2011 14:51

Szkoda że tam nie mieszkam Tongue


RE: Oddam Karton z KITKATAMI - OPOLE - nitram - 28-05-2011 16:50

Ja będę w Opolu jutro mogę odebraćBig Grin


RE: Oddam Karton z KITKATAMI - OPOLE - neXT - 28-05-2011 16:55

specjalnie całą Polskę objedziesz kitkaty Smile To ma 2 minusy: Zepsujesz sobię zęby i wydasz na paliwo lub na bilet nie wiem czym tam masz zamiar sie wybraćBig Grin Pozatym jesteś mało znany na forum nie wiem czy Admin CI zaufaBig Grin


RE: Oddam Karton z KITKATAMI - OPOLE - Admin - 28-05-2011 17:01

nie ma znaczenia czy jest znany czy nie Smile jesli chce kupon niech napisze na pw Smile


RE: Oddam Karton z KITKATAMI - OPOLE - nitram - 28-05-2011 17:10

neXT tak się składa że jutro mam zajęcia na uczelni właśnie w Opolu. Wydam na paliwo jadąc do Opola i załatwię dwie sprawy za jednym podejściem. Obiecuje że podzielę się nagrodą Big Grin


RE: Oddam Karton z KITKATAMI - OPOLE - neXT - 28-05-2011 17:11

ciekawe jak sie podzieliszTongue


RE: Oddam Karton z KITKATAMI - OPOLE - nitram - 28-05-2011 17:35

Cos wymysle Big Grin

Temat chyba do zamkniecia


[Rozwiązane]Oddam Karton z KITKATAMI - OPOLE - Magnus - 28-05-2011 18:02

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.