Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Reput za konto! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Reputy (/Forum-Refback-za-Reputy-128)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-318)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Reput za konto! (/Temat-Nieaktualne-Reput-za-konto-37808)



[Nieaktualne]Reput za konto! - Krissu - 28-05-2011 09:13

Witam,

dzisiaj z troszkę nietypowo. Smile Oferuję reputacje w zamian za konto na Demotach lub Mistrzach. Smile Tak, wiem, że to troszkę dla Was jest nieopłacalne, jednak gdy ktoś nie używa konta lub jest mu na zbyciu takowe, ja mógłbym je wykorzystać i byłbym bardzo wdzięczny. Smile

Tak, wiem, że jest to dla Was troszkę nieopłacalne, dlatego mogę jeszcze w coś kliknąć, gdzieś się zarejestrować. Smile

Proszę nie zostawiać tutaj swoich danych, ponieważ ktoś po prostu może ukraść te konta i się do tego nie przyznać. Dlatego, jakby dla kogoś to problemem nie było, proszę o wysyłanie danych na PW lub GG: 5638074.

Pozdrawiam,
Krissu. Smile


[Nieaktualne]Reput za konto! - Killer - 24-07-2012 11:58

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.