Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Dylemat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Dylemat (/Temat-Rozwiazane-Dylemat-3780)



[Rozwiązane]Dylemat - Maciek92NS - 24-03-2010 10:28

Witam!
widząc dzisiejszy katalog skłoniłem się do przemyśleń.
Otóż jak myślicie: chce sobie zamówić xbox'a, mam 774 ptz.
Warto je dalej zbierać czy zamówić sobie cos na marcowym restocku????

ps. ciekawe co zrobią z filmikami po restocku. Bo jak niczego nie wprowadzą to bede te ptz sobie do usranej śmierci zbierał.

Pozdrawiam


RE: Dylemat - BartuS - 24-03-2010 10:45

No właśnie. Zapewne filmiki dalej będą zablokowane, albo usuną Bunnies filmy i gites. Ja bym sobie coś kupił, ale to twoje ptz, a nie moje Wink


RE: Dylemat - mag1313 - 24-03-2010 11:50

o ile wygramy. znając ich to mogą nagle jakimś cudem wygrać o 100 ptz i wtedy to już kaszana


RE: Dylemat - Nayare - 24-03-2010 21:03

Radze Ci polować, ale na coś poprostu wartosciowego niz tandetny kubek, albo koszulka. Jezeli Ci sie nie uda to i tak te punkty zostana, a jezeli uda ci sie cos typu psp zamowic to bedziesz jednym ze szczesciarzy :-)


RE: Dylemat - lockerz1703 - 24-03-2010 22:44

z tego co napisal maciek92ns to filmiki sa zablokowane??


RE: Dylemat - Daminn - 24-03-2010 22:54

Co do filmików, po restocku będą nadal co jakiś czas dodawać nowe, ale wiem co masz na myśli. Jeśli chcesz obejrzeć filmiki polecam skorzystać z DNS;]

Edit: @Up Zablokowane są tylko króliki. Co do reszty jest to problem który powstał przy przenoszeniu filmów na nowe serwery.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Dylemat - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.