Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Sprawdzian z historii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: [Zamknięty]Sprawdzian z historii (/Temat-Zamkniety-Sprawdzian-z-historii-37792)



[Zamknięty]Sprawdzian z historii - mikolaj90 - 27-05-2011 20:45

Witam. Otóż bardzo pilnie i szybko (najlepiej na jutro) potrzebuję sprawdzianu z historii z działu średniowiecze, dokładniej od tematu: ,,Wyprawy krzyżowe" do ,,Kultura w średniowiecznej Polsce"

Dane książki: Tytuł - Bliżej Historii, I gimnazjum,
Wydawnictwo: WSIP

Za znalezienie sprawdzianu mogę się jakoś odwdzięczyć i plusy będą.


RE: Sprawdzian z historii - Takahari - 27-05-2011 22:20

która klasa gim/lo ?


RE: Sprawdzian z historii - mikolaj90 - 28-05-2011 07:47

1 gimnazjum.


RE: Sprawdzian z historii - mikolaj90 - 01-06-2011 17:49

Czy ktoś pomoże w znalezieniu ? Jutro mam sprawdzian.


RE: Sprawdzian z historii - Lontek - 01-06-2011 17:57

Uczyć się uczyć Smile

A po drugie skąd wiesz, że nauczyciel weźmie gotowca. U mnie większość sama układa Smile


RE: Sprawdzian z historii - mikolaj90 - 01-06-2011 18:01

Akurat taka nauczycielka, że nie podała zagadnień ani nic, dała 4 strony pojęć, a jak się zapytałem czy to będzie na sprawdzianie to powiedziała, że nie wie czy to będzie. Czyli podejrzewam, że weźmie z internetu.


RE: Sprawdzian z historii - ***Perl*** - 01-06-2011 18:41

mikolaj co dajesz za pomoc? Big Grin


RE: Sprawdzian z historii - mikolaj90 - 01-06-2011 20:24

Już nieaktualne Smile Znalazłem w internecie jeden sprawdzian, ale zapytałem się kolegi co miał na sprawdzianie i powiedział mi mniej więcej.


[Zamknięty]Sprawdzian z historii - Magnus - 01-06-2011 20:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.