Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Email od Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Email od Lockerz (/Temat-Email-od-Lockerz-37790)



Email od Lockerz - mikolaj90 - 27-05-2011 18:36

Otrzymałem taki email:

Dear Lockerz Member:

We're writing about the 5.3.11 Geo Redemption. We've reviewed your order and have canceled fulfillment of your redemption request. We've found some issues with your account, which may include a lack of legitimate PTZ or a violation for our Terms of Service. We are deducting PTZ from your account as a penalty.

Please review our Terms and FAQs to ensure your future participation at Lockerz is a great experience. We appreciate your membership but we take strides to make Lockerz a fair and fun global community for everyone.

Thank you!

-The Lockerz Crew

Zamawiałem 5$ hotkeyami. Dwoma słowami brak słów. 5$ to nie dużo, ale co z tego, nagroda to nagroda.


RE: Email od Lockerz - paskur - 27-05-2011 18:37

standardowa anulacja nagrody z restocku, nie ma co dyskutowac


RE: Email od Lockerz - Scoobyx - 27-05-2011 18:46

Hah, widocznie, oszukiwałeś zbierając PTZ


RE: Email od Lockerz - mikolaj90 - 27-05-2011 19:00

Nie używałem żadnego programu, ale nic, aż tak wiele nie straciłem.


RE: Email od Lockerz - omisiu - 27-05-2011 19:33

Mi też anulowali... phi


RE: Email od Lockerz - banach - 27-05-2011 20:19

siema sluchajcie ja z takim pytaniem czy jezeli cos zamowie to place 23% podatek od tego ale clo mnie omija? jezeli ktos ma o tym pojecie prosze o napisanie. dzieki