Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Katalog nagród z nowymi cenami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Katalog nagród z nowymi cenami (/Temat-Katalog-nagrod-z-nowymi-cenami-3777)

Strony: 1 2 3 4


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - ponixon - 24-03-2010 22:45

Co do filmików to pisali przecierz ze nam specjalnie wyłączyli.. jezu pewnie po restocku wlacza nam spowrotem filmiki i pewnie mysle ze bedzie update strony co do tych ich zapewnien ze bedzie mozna latwiej nazbierac ptz.. poczekamy zobaczymy ja i tak mam zamiar nazbierac przynajmniej na zwyklego Macbooka Big Grin haha co mi sie pewnie nie uda i bede musial wziac nedznego ipoda tołcha

Greetings
Ponixon


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - turech - 24-03-2010 23:11

(24-03-2010 20:21)Daminn napisał(a):  
(24-03-2010 18:50)turech napisał(a):  Ceny szok ;D, ale dobrze, że słuchawki są za 250 PTZ xD

To nie słuchawki, a nakładki na nie;]

Nakładki ? ;/ no to mnie nie pocieszyłeś ;/


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - Shooters123 - 24-03-2010 23:14

W sumie dodali trochę bajerów Tongue
Pozostaje tylko z tych ptz co mam chapać słuchaweczki za 500 Smile


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - bobon - 25-03-2010 23:47

lol to jest beznadziejne ze podwyzszyli ceny 4 krotnie, wylaczyli filmiki dla nas, no niby jest PROXY ale napisali ze beda bany jesli dalej bedziemy korzystac z tego, chamowa po maxie i co my wygramy tego restocka i g.... bedziemy mieli a burgery po naszym restocku beda mieli normalnie nagrody


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - szulakaluble - 26-03-2010 01:18

Nikt nam filmików nie wylaczał (oprocz krolikow i robotecha ale za to dostaniemy pkt) a juz tyle razy było pisane o DNS ze jest to legalny sposob na ogladanie to coagle klepia o tym proxy i proxy


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - Hoffman - 26-03-2010 10:23

A moje pytanko, to można gdzieś zobaczyć ceny w euro/dolarach tych rzeczy? Chodzi mi konkretnie o słuchaweczki te za 250ptz, nie mogę znaleźć w internecie a ciekaw jestem ;-)


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - NaoS - 26-03-2010 10:34

BO TO SĄ TYLKO NAKŁADKI NA SŁUCHAWKI!
Czytaj temat zanim napiszesz 10x to samo :/


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - Hoffman - 26-03-2010 10:37

omg, nie ma znaczenia co to jest, chciałem wiedzieć ile to jest warte...


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - Rizi - 26-03-2010 11:03

Hmm paypala to sie ogólnie nie opłaca brać 1200 pkt szkoda najlepsza nagroda to by była to poczekam jeszcze z miecha zanim coś z lockerz zamówię Tongue