Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Katalog nagród z nowymi cenami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Katalog nagród z nowymi cenami (/Temat-Katalog-nagrod-z-nowymi-cenami-3777)

Strony: 1 2 3 4


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - m-kamillo - 24-03-2010 15:09

Nagród moze i duzo ale te co są powyzej 2000 ptz to nikt nie kupi bo nie ma tyle ptz
jak sie uda bedzie ipod


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - Daminn - 24-03-2010 15:16

Mogli chociaż podnieść zakres Guarantee Your Prize for xxx PTZ, bo skoro i cena wzrosła to i ptz też powinny w tej nagrodzie wzrosnąć.


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - Isoshi - 24-03-2010 15:32

Ceny przesadnie podskoczyly... Ale chociaz sa sluchawki Big Grin


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - matewka - 24-03-2010 15:54

(24-03-2010 14:18)Zythus napisał(a):  @up
To porównanie jak tani byłby Ipad ze starymi cenami Smile. Żeby nikt nie mówił, że on taki drogi.

A już myślałem, że każdy będzie miał zwiększone punkty x4. Pisali tak wcześniej, a potem sprostowali, że ma być po prostu 4 razy więcej filmów do oglądania, mini-gier itp.


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - podobnoja - 24-03-2010 16:24

na sluchawki mnie tylko stac hehe jeszcze nowe filmiki nie chodza to za szybko nie uzbieram


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - cysiek - 24-03-2010 16:27

haha ledwo mnie na grę stać :lol:


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - Adik1818 - 24-03-2010 16:55

lol filmy mają taką cenę, że szok normalnie. Szkoda, że nie ma innych sposobów na PTZ bo mam 1000PTZ i na iPoda toucha nie mam raczej szans!!


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - sherif - 24-03-2010 17:09

Nie dosc ze dali takie ceny tego wszystkiego to ja dalej nie moge ogladac zadnych filmow ... Pisalem do nich wielokrotnie ale zero odpowiedzi :/ A my mozemy sobie pomarzyc o fajnych nagrodach bo wiekszosci z nas nie bedzie na nie stac Smile


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - emaema - 24-03-2010 17:13

heh, jakbym nie upolowal nagrody w poprzednim miesiącu to byłoby mnie stać na Ipoda nano 16GB heheh
no to trochę zaszaleli lockerz, ale co się dziwić, zrobili kampania z tanimi nagrodami teraz zachęcają aby więcej osób zostało z nimi że to nie jakaś ściema


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - Polak123 - 24-03-2010 17:15

JA polecam DNS sa legalne i pomagają Smile można oglądać wszystkie filmy oprócz zablokowanych Smile