Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Katalog nagród z nowymi cenami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Katalog nagród z nowymi cenami (/Temat-Katalog-nagrod-z-nowymi-cenami-3777)

Strony: 1 2 3 4


Katalog nagród z nowymi cenami - Zythus - 24-03-2010 06:29

Lockerz dało dziś nowego newsa:

Cytat:Calling all Lockerz members - we've just posted the PTZ Place Catalog for March's redemption! Go here now to check out the assortment of prizes including new products, old hits and repeat requests by members. Keep on earning those PTZ in PLAY so your team can win the March redemption!


Cytat:Wzywamy wszystkich użytkowników lockerz - właśnie podaliśmy katalog PTZ Place dla Marcowego Restocku. Odwiedźcie stronę, aby sprawdzić asortyment w którym są nowe produkty, stare hity i to, co chcieli użytkownicy. Zbierajcie PTZ w PLAY, aby wasz team wygrał Marcowy Restock.

Jak widać w Redeem jest bardzo dużo nagród [ o wiele więcej niż wcześniej], i są po nowych cenach. Ipad tylko 3500 co w przeliczeniu na starą cenę daje 875~~ ptz. Tanio Smile
Proszę o spekulowanie w tym temacie jaki będzie czas restocku i kiedy się on odbędzie, i wyrażanie swojej opinii o nowych nagrodach i ich cenach.

Tamte tematy mają już dużo stron Tongue


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - mag1313 - 24-03-2010 11:52

ceny szok
zwłaszcza przy zablokowanych filmikach


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - szulakaluble - 24-03-2010 12:42

Mag przeciez jst dobry i legalny sposob na filmiki w poradnikach.


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - Tech - 24-03-2010 13:47

Jak zobaczyłem cenę iMaca, a potem bonu na 5000$ to się tylko uśmiechnąłem. A potem przeglądałem dalej i po zobaczeniu koszulki za 800ptz, skina na iPoda za 140 i tapety za 60 to aż się zaśmiałem. No ale w sumie wiedziałem, że tak będzie, tylko musiałem to zobaczyć Big Grin

Z tego co widzę to przynajmniej połowy z nagród większość normalnych userów nie będzie mogła zamówić (mówię tu gdzieś tak 1300+). No nic, trzeba czekać no nowe sposoby zarabiania PTZ.


Co do restocku to myślę, że odbędzie się w piątek/sobotę i mam nadzieję, że uda mi się uzbierać na iPoda toucha.


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - CARLOS - 24-03-2010 14:01

Bezsens Big Grin Moze dozbieram jakims cudem do tego PSP bo szkoda mi na sluchawy skullcandy Big Grin


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - Danio - 24-03-2010 14:10

Fajne nagrody Smile


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - matewka - 24-03-2010 14:10

Cytat:w przeliczeniu na starą cenę daje 875~~ pt
A po co to przeliczać na starą cenę? Nie widzę żadnych plusów w tym, że 1/4 nowej ceny wychodzi mniejsza niż stara cena. Czy o czymś nie wiem?[/quote]


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - top-michal - 24-03-2010 14:17

Ale drogo:/ Normalnie hiperinflacjaBig Grin
Zastanawiają mnie filmy DVD. One będą się odtwarzać w Polsce? Bo USA to chyba inny kod regionu niż Europa?


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - Zythus - 24-03-2010 14:18

@up
To porównanie jak tani byłby Ipad ze starymi cenami Smile. Żeby nikt nie mówił, że on taki drogi.


RE: Katalog nagród z nowymi cenami - 69ScR33n69 - 24-03-2010 15:06

Wii jest moje ;-)) xd ;d