Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Uwaga Oszust Pierog007 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zamknięty]Uwaga Oszust Pierog007 (/Temat-Zamkniety-Uwaga-Oszust-Pierog007-37768)

Strony: 1 2 3 4


RE: Uwaga Oszust Pierog007 - Admin - 28-05-2011 17:05

@up
reput szerloku


@temat
czyżby administrator sieci serwerow cs maczał w tym palce?


RE: Uwaga Oszust Pierog007 - Ty27mek - 28-05-2011 17:26

(28-05-2011 17:05)Admin napisał(a):  @up
reput szerloku


@temat
czyżby administrator sieci serwerow cs maczał w tym palce?

Hmm, raczej nie. Dopatrzyłem się też że [batman -chyba nie pomyliłem nicku] napisał o sms'ie za 23 zł. Tu w takiej cenie jest za 30 - ta sama treść ten sam numer. Czyżby zwrot akcji i batman kłamie?

Co do szerloka to się nie mylisz Smile
Mimo młodego wieku w internecie znalazłem wiele rzeczy i rozgryłem kilka osób Smilep


RE: Uwaga Oszust Pierog007 - pierog007 - 28-05-2011 17:35

Z posta na post wydaje mi się to bardziej dziwne, rzeczywiście nie zgadzają się numery z opłatą...
Od admina csa można wyciągnąć maksymalnie numer z którego poszło zamówienie, ale co nam da komórka do batmana?
Ew power gg do numeru wyżej...

//edit: proponował bym zmienić nazwę tematu.. ta mnie lekko deprymuje ;]


RE: Uwaga Oszust Pierog007 - Ty27mek - 28-05-2011 17:53

(28-05-2011 17:35)pierog007 napisał(a):  Z posta na post wydaje mi się to bardziej dziwne, rzeczywiście nie zgadzają się numery z opłatą...
Od admina csa można wyciągnąć maksymalnie numer z którego poszło zamówienie, ale co nam da komórka do batmana?
Ew power gg do numeru wyżej...

//edit: proponował bym zmienić nazwę tematu.. ta mnie lekko deprymuje ;]

Ja tam twierdze, że batman robi cię w Konia. Huh

Po prostu chce Coś wyciągnąć - definitywnie nie zgadzają się numery, znalazł jakąś stronę i dał Ci jakąś treść.

Rozumiem, że batman wysyłał tego smsa?

Jeżeli masz abonament, niech na dowód da wyciąg rozszerzony wysłania danego smsa, a jak ma na karte, to pewnie wiadomości nie usunął, niech pstryknie fotkę i sprawdzimy poprawność. Po za tym wpadł mi kolejny pomysł, który zaraz sprawdzę i opowiem o wynikach tej pracy.


RE: Uwaga Oszust Pierog007 - pierog007 - 28-05-2011 18:01

batman, a nie banan Smile


RE: Uwaga Oszust Pierog007 - Ty27mek - 28-05-2011 18:11

(28-05-2011 18:01)pierog007 napisał(a):  batman, a nie banan Smile


Przejrzałem stronę i te sms'y.

Po pierwsze - nie ma sms'a o tym numerze za 23 zł, a jest za 30 <-- Pierwsze kłamstwo.

Po drugie - ten numer gg, to chyba jakiś przypadkowy jest, bo to ani pieroga, ani ten tegest.

Uważam, że nie ma nic wiecej do gadania.

Jednak przed zamknięciem proszę o zabranie głosu przez oskarżonego i prokuratora, czyli w tym wypadku admina Smile

Pozdrawiam.


RE: Uwaga Oszust Pierog007 - kret - 28-05-2011 18:53

Witam!
Z tej strony administrator owej sieci serwerów.
Napewno nikt z naszej ekipy a tym bardziej ja nie maczaliśmy w tym palców, bo po co? Mamy dość pieniędzy na utrzymanie serwerów a nawet zostaje na następny miesiąc, oszustwa nie są w naszym stylu.
Skąd dowiedziałem się o temacie? Napisała do mnie pewna osoba, jestem zszokowany tym, że ktoś próbował zarobić/wkręcić nas w coś takiego.

W zamian rekompensaty, osoba która wysłała smsa i ma jeszcze kod weryfikacyjny to może dostać na wybranym serwerze admina, exp, vipa itd. Wink

Sam byłem zdziwiony, że ktoś wysłał smsa i nie podał kodu, bez tego nie dostał by LVLi itd.

Cytat:Po pierwsze - nie ma sms'a o tej treści za 23 zł, a jest za 30 <-- Pierwsze kłamstwo.
Treść vision.3973 jest do każdego numeru SMS w zakładce "DOTACJE" -> temat "Call Of Duty - Hostvision.pl" ponieważ treść jest przypisana do ID naszego konta na hostingu http://www.HostVision.pl.

Na każde pytanie odpowiem z miłą chęcią.

Pozdrawiam.


RE: Uwaga Oszust Pierog007 - Ty27mek - 28-05-2011 19:08

(28-05-2011 18:53)kret napisał(a):  
Cytat:Po pierwsze - nie ma sms'a o tej treści za 23 zł, a jest za 30 <-- Pierwsze kłamstwo.
Treść vision.3973 jest do każdego numeru SMS w zakładce "DOTACJE" -> temat "Call Of Duty - Hostvision.pl" ponieważ treść jest przypisana do ID naszego konta na hostingu http://www.HostVision.pl.


Ale użytkownik napisał:
Tresc smsa: vision.3973
na nr. 92550

Więc się numer nie zgadza za 23 zł.


RE: Uwaga Oszust Pierog007 - kret - 28-05-2011 19:24

Tak numer nie, lecz napisał Pan, że nie ma SMSa o tej treści.
Numer ten jest za ~31zł (30zł56gr. czy coś koło tego).

Pozdrawiam


RE: Uwaga Oszust Pierog007 - batman - 28-05-2011 22:05

Ten oszust pisal ze sms kosztuje 23 zl,wzielo ponad 30. I tak nic z tego nie bedzie,wiec prosze admina o usuniecie tematu,bo to i tak sensu nie ma