Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
czy qday ma blokowac ludzi ktorzy podaja odpowiedzi EXP?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: czy qday ma blokowac ludzi ktorzy podaja odpowiedzi EXP?? (/Temat-czy-qday-ma-blokowac-ludzi-ktorzy-podaja-odpowiedzi-EXP-3771)

Strony: 1 2


czy qday ma blokowac ludzi ktorzy podaja odpowiedzi EXP?? - speedy1990 - 24-03-2010 00:05

czy qday ma blokowac ludzi ktorzy podaja odpowiedzi EXP??

[Obrazek: poll.jpg]





oczywiscie ze NIE!!!! to tylko zabawa


RE: czy qday ma blokowac ludzi ktorzy podaja odpowiedzi EXP?? - rj7rad - 24-03-2010 00:07

Dobre Tongue


RE: czy qday ma blokowac ludzi ktorzy podaja odpowiedzi EXP?? - Killer - 24-03-2010 00:59

brakuje mi odpowiedzi - "wszystko mi jedno/mam to gdzieś" ankieta troche bezsensowna.
Zaznacze nie, jednak żadna z odpowiedzi nie satysfakcjonuje mnie.

Najbardziej rozbawiło mnie "Jak najszybciej, psuje mi to zabawę"
pytanie powinno być w formie ankiety a nie sondy, wtedy na pewno bym sie rozpisał a nawet podsunął im pare ciekawych pomysłów.


RE: czy qday ma blokowac ludzi ktorzy podaja odpowiedzi EXP?? - Zythus - 24-03-2010 06:33

Hyhy, odpowiedź - Tak


RE: czy qday ma blokowac ludzi ktorzy podaja odpowiedzi EXP?? - Tidus - 24-03-2010 14:04

-YeS xd


RE: czy qday ma blokowac ludzi ktorzy podaja odpowiedzi EXP?? - KiMaHri - 24-03-2010 14:15

Sam podajesz odpowiedz wiec cicho xD Mogla by jeszcze być odpowiedz "Tak,Dajcie mi Bana xD"


RE: czy qday ma blokowac ludzi ktorzy podaja odpowiedzi EXP?? - Songoku - 24-03-2010 18:06

Tak
_________


RE: czy qday ma blokowac ludzi ktorzy podaja odpowiedzi EXP?? - BartuS - 24-03-2010 19:05

napisałem, aby banowali...


RE: czy qday ma blokowac ludzi ktorzy podaja odpowiedzi EXP?? - Andre101 - 24-03-2010 22:26

Nie bo i tak co to ma za sens że dają bana nowe konto sobie założy i po problemie


RE: czy qday ma blokowac ludzi ktorzy podaja odpowiedzi EXP?? - MareKSG - 24-03-2010 22:58

(24-03-2010 22:26)Andre101 napisał(a):  Nie bo i tak co to ma za sens że dają bana nowe konto sobie założy i po problemie

Zależy jakiego bana dadzą Wink

Ja dałem tak chociaż mam na to wy******