Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Lockerz - sklep - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Lockerz - sklep (/Temat-Rozwiazane-Lockerz-sklep-377)



[Rozwiązane]Lockerz - sklep - aha123 - 14-12-2009 20:12

Witam, słyszałem, że w styczniu maja zrobić z lockerz sklep internetowy i mam pytanie czy może ktoś potwierdzić tą informację?


RE: Lockerz - sklep - Zythus - 14-12-2009 20:21

Oby nie. Teraz jest fajnie, tylko mało sposobów na zdobycie pkt.


RE: Lockerz - sklep - Jeppers - 14-12-2009 20:49

Nigdy wcześniej się z takim przypuszczeniem nie spotkałem , a poza tym po co sklep internetowy , jak punkty wymienia się na nagrody ?


RE: Lockerz - sklep - Admin - 14-12-2009 20:53

juz na samym początku lockerz o tym było ...
nastaną czasy że za ptz będzie możliwość "tanszego" zakupu przedmiotów (wydawało mi się ze chodzi amazon).
a jak będzie to czas pokaze.


RE: Lockerz - sklep - Marello - 14-12-2009 21:13

Haha ale mącą, nie wyobrażam sobie jak to będzie funkcjonowało, mam nadzieję że to nie przysporzy nowej fali bugów :/


RE: Lockerz - sklep - Razer - 14-12-2009 21:16

1. Lockerz z początkowych założeń miał zostać sklepem inter. i nic tego nie zmieni...
2. Dalej walutą będzie PTZ i prawdziwe $$$, można będzie dopłacając albo tymi albo tymi kupować coś - albo brać nagrodę za free, bez dopłaty $$$.


RE: Lockerz - sklep - real - 15-12-2009 20:18

No to jak tak zrobią to pewnie nagrody będą się szybciej rozchodzić. Ehh. Mogłoby zostać tak jak jest...


[Rozwiązane][Rozwiązane]Lockerz - sklep - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.