Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nagroda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Nagroda (/Temat-Nagroda-3767)



Nagroda - Kilol - 23-03-2010 22:06

Napisałem kilka e-maili do Lockerz, bo nie dostałem potwierdzenia wysyłki mojej gry. Dostałem taką wiadomość i proszę o przetłumaczenie :

Cytat:Hey,

Your prize was shipped today. Please allow 4-6 weeks for delivery. Thanks for your Lockerz membership!

Number Six



RE: Nagroda - Szymik - 23-03-2010 22:10

Cytat:Hey,

Your prize was shipped today. Please allow 4-6 weeks for delivery. Thanks for your Lockerz membership!

Number Six


Cytat:Hej,

Twoją nagrodę wysłano dziś. Proszę czekać 4-6 tygodni na dostarczenie. Dziękujemy za członkowstwo Lockerz!



RE: Nagroda - Kilol - 23-03-2010 22:11

Dzięki, to mi wystarczy.Smile

Zapomnieli widocznie o mojej nagrodzie. Jeśli ktoś nie dostał potwierdzenia, niech pisze do Lockerz.Wink


RE: Nagroda - nao580 - 23-03-2010 23:01

już napisałem dwa maile do nich też w związku z grą (coś widzę że w tym miesiącu mają problemy z zamówieniami gier)
zobaczę czy coś wyślą do końca tygodnia, jak nie to chyba znów będę musiał do nich napisać


RE: Nagroda - DonHoracy - 23-03-2010 23:44

Nie tylko z grami. Jutro upływa termin 21 dni o którym pisali w mailu potwierdzającym i powinni mi wysłać moje Wii, tymczasem ani ja, ani Admin nie dostaliśmy żadnej wiadomości związanej z wysłaniem naszych nagród Smile Do jutra mają termin a jak nie to Lockerz kaput! Sory za oftop.