Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wielkie przeprosiny i wyznanie prawdy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wielkie przeprosiny i wyznanie prawdy! (/Temat-Wielkie-przeprosiny-i-wyznanie-prawdy-37622)

Strony: 1 2 3


RE: Wielkie przeprosiny i wyznanie prawdy! - Takahari - 24-05-2011 20:48

Cytat:Twoi rodzice zamiast płacic za kombajn to powinni takim cepem ja Ty młócić zboże jak przed wojną.
owend!!

Po za tym nie wierze w nic co tam napisałeś jebie ściemą z daleka nie będę się rozpisywał bo pewnie lache przed kompem ciągniesz z tego
swoja drogą ten cały temat z przeprosinami to kit również chcesz uśpić uwagę wszystkich i zaś jak nie opierdalać konta to naciągać finansowo


RE: Wielkie przeprosiny i wyznanie prawdy! - gotfer - 25-05-2011 08:10

ja chodze po sąsiadach ale tylko na ogórki i truskawke bo na nic więcej mi starsi nie pozwalają bo odwaliłem niezłego babora jak chodziłem w kozy (jak kto n ie wie co to kozy to prosze zbiera sie skład około 6-8 osób i sie przebiera za koze diabeł żyd itp. i sie chodzi śpiewa dają kase !)
Moi rodzice są bardzo pradawni nie wierzą w uczciwość w buxaxh ponieważ na początku gdy pierwszy raz znalazłem strone na której można zarobić i jeszcze nic nie kapowałem to sie zaraz tacie pochwaliłem że zarabiam $$$ w internecie a to był scam (AWsurveys)


RE: Wielkie przeprosiny i wyznanie prawdy! - elo13 - 25-05-2011 16:16

(24-05-2011 20:48)Takahari napisał(a):  ]a nie będę się rozpisywał bo pewnie lache przed kompem ciągniesz z tego

(25-05-2011 08:10)gotfer napisał(a):  bo odwaliłem niezłego babora

nie wiem , jak to u was na wsiach jest ale piszcie po polsku.

pochwaliles sie ze zarobiles kilka centow?


RE: Wielkie przeprosiny i wyznanie prawdy! - rajmek126p - 25-05-2011 16:21

to sproboj czegoś innego np. uploading Wink bardzo łatwo można zarobić 3-4 godzinki dziennie to ok 4-5$/day


RE: Wielkie przeprosiny i wyznanie prawdy! - gotfer - 25-05-2011 17:22

na uploadingu próbowałem ale mi nie idzie prommowanie reflinka bo na pp mam zaledwie 4zł a reklama kosztuje około 2 dych


RE: Wielkie przeprosiny i wyznanie prawdy! - marcel_kk - 25-05-2011 17:27

Weż się chłopcze za uczciwa prace, bo z Twoich postów przebija,
że nadal chcesz wydymac forumowiczów na kase.
Mam nadzieje, że nie znajda sie tu tacy naiwni co mu jeszcze wyśla,
a dzieciak wypłaci na konto kolezki i razem będą opijać głupote i naiwność
"forumowych sponsorów" A wiadomo, ciepło sie zrobiło to i na zimnego
browara chetka wzrasta, a po kilku piwkach to dopiero pomysły jak wydymac
kogos na kase.
Koledzy, rozsądku, rozsądku i jeszcze raz rozsądku.


RE: Wielkie przeprosiny i wyznanie prawdy! - Daminn - 25-05-2011 19:37

Sprzedaj komputer. Ty będziesz miał pieniądze, my jednego Trolla mniej.


RE: Wielkie przeprosiny i wyznanie prawdy! - paskur - 25-05-2011 20:06

można by się ewentualnie złożyć na słownik ortograficzny ;]

lepiej po prostu zamilcz


RE: Wielkie przeprosiny i wyznanie prawdy! - adrick1197 - 25-05-2011 20:45

to jedzie ściemą na kilometr nie dość ze zbierasz rok na "wycieczkę" to jeszcze pierdolisz takie duperele ze sie w głowie nie miesci
bo ile ty oszukujesz juz ludzi ladne pare meisiecy (ok. 3 tyś zł) i to wszystko niby na wycieczke ??