Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wielkie przeprosiny i wyznanie prawdy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wielkie przeprosiny i wyznanie prawdy! (/Temat-Wielkie-przeprosiny-i-wyznanie-prawdy-37622)

Strony: 1 2 3


Wielkie przeprosiny i wyznanie prawdy! - gotfer - 24-05-2011 16:48

Witam serdecznie wszystkich użytkowników zarabiam.com!Chciałem się przyznać do oszustw ale one nie były bez celu!CZYTAJ UWAŻNIE:
-Mam 12 lat i nie jest mi brak niczego prócz pieniędzy i próbowałem naciągać i te osoby które podawałem że mi płaciły to była ściema na zachęte !Robiłem to wszystko poto by zarobić na wycieczke 4-dniową ,bo jedzie cała klasa prócz mnie jak zwykle bo rodzice nie mają zbyt dużo forsy jesteśmy ze wsi a kieszonkowe dostaje tylko od babci raz na miesiąc 10zł a za to to płace składki klasowe i kupie sobie 1 chipsy czy loda wodnego!Bo co to jest 5 ha ziemi około 15000zł w żniwa za plony minus około 7000zł na książki i opłacenie kombajnu i kupienie ropy żeby orać i siać ! Moi rodzice nie wiedzą żę można zarabiać w internecie robie to w sekrecie przed rodzicami 2 braćmi i 2 siostrami a pieniądze wydaje na zakup rzeczy i doładowań na ebay.pl!BARDZO PRZEPRASZAM ZA OSZUSTWA (SPRÓBUJE SIĘ ZMIENIĆ)
Gdybyś chciał dofinansować wycieczke nad jezioro na 4 dni to będe wdzięczny: pp [email protected]


RE: Wielkie przeprosiny i wyznanie prawdy! - Coristo - 24-05-2011 16:52

KoGi ?:F


RE: Wielkie przeprosiny i wyznanie prawdy! - Killer - 24-05-2011 16:53

gdyby za paypala robili transplantacje mózgu to bym Ci zafundował a tak to ...


RE: Wielkie przeprosiny i wyznanie prawdy! - Lubelak - 24-05-2011 17:00

hhhahah myślałeś ,że są tu tacy debile jak ty i się nabiorą ?
Nie masz pieniędzy ? Siedź w domu ,albo rodziców do roboty wygoń


RE: Wielkie przeprosiny i wyznanie prawdy! - Mateusz5511 - 24-05-2011 17:08

dlaczego mamy ci wierzyć skro cały czas okłamujesz ? wgl weź człowieku jak się tak patrzy to się zastanawiam czy świat idzie na przód czy zostaje w tyle za małpami .


RE: Wielkie przeprosiny i wyznanie prawdy! - gotfer - 24-05-2011 17:09

Lubelak dobrze muwisz zachowuje sie jak debil ale w szkole 5+


RE: Wielkie przeprosiny i wyznanie prawdy! - Grabowkers - 24-05-2011 17:09

(24-05-2011 16:48)gotfer napisał(a):  Witam serdecznie wszystkich użytkowników zarabiam.com!Chciałem się przyznać do oszustw ale one nie były bez celu!CZYTAJ UWAŻNIE:
-Mam 12 lat i nie jest mi brak niczego prócz pieniędzy i próbowałem naciągać i te osoby które podawałem że mi płaciły to była ściema na zachęte !Robiłem to wszystko poto by zarobić na wycieczke 4-dniową ,bo jedzie cała klasa prócz mnie jak zwykle bo rodzice nie mają zbyt dużo forsy jesteśmy ze wsi a kieszonkowe dostaje tylko od babci raz na miesiąc 10zł a za to to płace składki klasowe i kupie sobie 1 chipsy czy loda wodnego!Bo co to jest 5 ha ziemi około 15000zł w żniwa za plony minus około 7000zł na książki i opłacenie kombajnu i kupienie ropy żeby orać i siać ! Moi rodzice nie wiedzą żę można zarabiać w internecie robie to w sekrecie przed rodzicami 2 braćmi i 2 siostrami a pieniądze wydaje na zakup rzeczy i doładowań na ebay.pl!BARDZO PRZEPRASZAM ZA OSZUSTWA (SPRÓBUJE SIĘ ZMIENIĆ)
Gdybyś chciał dofinansować wycieczke nad jezioro na 4 dni to będe wdzięczny: pp [email protected]

Nie można było tak od razu? Undecided
Z resztą po takim początku już zaufania na tym forum raczej nie zdobędziesz...


RE: Wielkie przeprosiny i wyznanie prawdy! - Mateusz5511 - 24-05-2011 17:10

dokładnie lepiej mówić prawde niż oszukać wszystkich


RE: Wielkie przeprosiny i wyznanie prawdy! - gotfer - 24-05-2011 17:10

Mateuszu ja wiem ze moje zachowanie wobec was nie bylo zbyt mądre ale teraz kazdy tak ma że pisze coś zanim pomysli!
ale czy przeprosiny chociaz przyjete tylko na to narazie moge liczyć!Czy znacie jakies buxhosty bo tylko takie lubie bo buxy jak sie zwiną to trace te 2$ czy coś a buxhost to tracisz 5c!jest różnica


RE: Wielkie przeprosiny i wyznanie prawdy! - Mateusz5511 - 24-05-2011 17:15

skasowane