Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]w jaki sposób zdobywać punkty? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]w jaki sposób zdobywać punkty? (/Temat-Rozwiazane-w-jaki-sposob-zdobywac-punkty-376)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]w jaki sposób zdobywać punkty? - hot312p - 14-12-2009 20:05

zarejestrowałam się dzisiaj na tym portalu. mam 20 pktów - 2 za rejestrację + włączyła mi się taka gierka gdzie zdobyłam 18 pkt. na razie nie bardzo się orientuję w tym wszystkim - więc pytam - w jaki sposób mogę zdobywać punkty oprócz zaproszeń i codziennego logowania? gdzie są jakieś gry czy ankiety? z góry dzięki, a jeśli padły już tu takie pytania to przepraszam. ^^


RE: w jaki sposób zdobywać punkty? - Zythus - 14-12-2009 20:20

zaproszenie - 2 pkt [4 jak jesteś na Z-list]
wejście na strone - 2 [4 jak jesteś na Z-list]
odp. na daily - 2 [4 jak jesteś na Z-list]
gry i oglądanie wideo będzie chyba dopiero niedługo... ale nie wiem kiedy.


RE: w jaki sposób zdobywać punkty? - Alcor - 14-12-2009 20:23

Albo kiedy odpowiadasz na pytania, naciskasz dużo razy na submit i jest szansa, że zaliczy Ci więcej punktów.


RE: w jaki sposób zdobywać punkty? - hot312p - 14-12-2009 20:26

dzięki. Wink a w jaki sposób mogę zaprosić znajomych?


RE: w jaki sposób zdobywać punkty? - Verudi - 14-12-2009 20:26

Cytat:Albo kiedy odpowiadasz na pytania, naciskasz dużo razy na submit i jest szansa, że zaliczy Ci więcej punktów.

Z tego co słyszałem mają za to zerować PTZ. Nie wiem ile jest w tym prawdy!

Co do zdobywania znajomych to polecam poszukania najpierw w swoich znajomych. Jeśli to źródełko się wyczerpie to proponuje reklamować się na różnych forach, portalach, czy grach internetowych. Smile


RE: w jaki sposób zdobywać punkty? - hot312p - 14-12-2009 20:36

ale jaki wysłać im link żeby dodało mi ich do listy? Wink
i jeszcze jedno - punkty za logowanie przyznawane są raz na 24h czy na jakiej zasadzie?


RE: w jaki sposób zdobywać punkty? - Jeppers - 14-12-2009 20:47

odrazu po logowaniu , a zapraszać znajomych możesz wchodząc w zakładkę "Connect" taka czerwono-różowa z ludzikami , w górnym polu wpisujesz mail kolegi/koleżanki lub kogoś innego a w dolnej treść zaproszenia Big Grin

Pozdrawiam.


RE: w jaki sposób zdobywać punkty? - adamsonm - 14-12-2009 20:50

PTZ za zalogowanie jest raz na 1 dzień


RE: w jaki sposób zdobywać punkty? - Mrowa91 - 18-12-2009 19:59

Najlepszy spsob na zarabianie ptz?? LEGALNY czyli logowanie, odpowiadanie i znajomi Wink


RE: w jaki sposób zdobywać punkty? - KamlLockerzoManiak - 18-12-2009 20:48

nie opłaca sie robienie falsywych kont ... mojemu kumplowi zablokowali IP i wogule na lockerz wejsc nie moze ...