Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
L.A Noire - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: L.A Noire (/Temat-L-A-Noire-37593)

Strony: 1 2 3


L.A Noire - Bolt - 23-05-2011 21:31

witajcie gracze Smile

więc jak zawsze mam dylemat i oczywiście nie obejdzie się bez waszej pomocy. Kusi mnie ta gierka, świezo po premierze, grał już ktoś może? Warta polecenia? Ewentualnie coś innego polecicie? Pozdro Smile


RE: L.A Noire - Jeppers - 23-05-2011 21:40

ja polecam zobaczyć sobie ten oto filmik, który rozwieje Twoje wątpliwości !

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=C7_SjZqMIuM[/my-youtube]


RE: L.A Noire - Bolt - 23-05-2011 21:46

no, no już gameplaye oglądałem, no gierka wywalona w kosmos, tylko właśnie zastanawiałem się czy się prędko nie znudzi. Ogółem mam kaskę to mogę kupic ale jestem otwarty na wszystkie propozycje. Rozglądam się, kz3 miałem kupic ale zrezygnowałem, gra na padzie to kz2 z inną fabułą, a move to musiałbym navigatora i sharpshootera dokupić i z 5 baniek na 1 grę, którą za 2 tygodnie odłożę na półkę..


RE: L.A Noire - Jeppers - 23-05-2011 21:52

Lubisz gry detektywistyczne ? Bo na tym głównie ta gra polega


RE: L.A Noire - Bolt - 23-05-2011 22:00

wiesz, jakby tych gier były setki. To jest coś nowego, czasy jak w mafii i do tego zagadki detektywistyczne Smile jest to o tyle ciekawe, ze trzeba wytężyć umysł i wczuć się w rolę bohatera i skminić od razu co nieco i z czym to się je. Tylko dojdzie kaska za sprzedaż zegarka na allegro to kupuję - no chyba, że ktoś znajdzie wystarczający powód by od tego pomysłu mnie odwieść - umysł detektywa ^^ Smile


RE: L.A Noire - Paviano - 24-05-2011 15:50

Mam tę grę, zajebista, jak grasz BEZ ułatwień (bez wibracji przy wskazówce, bez ściszania muzyki, gdy znajdziesz wszystkie wskazówki, auto aim wyłączony i jeszcze coś tam jest).
Animacje twarzy świetnie zrobili. Trofea do dodatków już są, ale samych dodatków nie ma do kupienia jeszcze Big Grin


RE: L.A Noire - Bolt - 24-05-2011 18:24

no to miód, fakt lepiej samemu użyć mózgu i przeprowadzić śledztwo zanim zrobi to komputer Wink teraz tylko kupić. Dzięki za pomoc chłopaki


RE: L.A Noire - Marello - 24-05-2011 18:49

A HeavyRain? nie wiem co kupić czy L.A Noire czy HeavyRain


RE: L.A Noire - ciastkO - 24-05-2011 20:52

Gra jest świetna, klimat niczym w Mafii II.


RE: L.A Noire - Bolt - 24-05-2011 20:59

dokładnie, do mafii właśnie porównuję gierkę, tyle że l.a noire zapewni nam co najmniej 2-3 x więcej zabawy (przejście mafii 2 zajmuje ok 10h gdy l.a noire ok 25 -30 ). Mafia 2 bardzo mi się podobała, szczególnie że nie zapłaciłem za nią ani grosza - wygrana w konkursie psn. L.A noire kupuję w tym tygodniu więc będzie granie Big Grin