Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
scammer z forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: scammer z forum (/Temat-scammer-z-forum-37583)



scammer z forum - peped - 23-05-2011 19:14

no więc krótko i na temat ... zostałem wych***** przez użytkownika o nicku '' podgor '' straciłem 50 zł ... jeśli chcecie jakieś dowody na to, że zostałem oszukany to mogę bez problemu zamieścić ... smuci mnie tylko jeden fakt, że pOLACY to nadal złodzieje, którzy połakomią się nawet na marne 50 zł ... no ale trudno stało się i już, a teraz krótka wiadomość do Ciebie podgor - niebawem się spotkamy i nie chodzi tu o tą kasę, którą mi ukradłeś tylko o zasady i honor, nie martw się wszystko Ci wytłumaczę za kilka dni Smile


RE: scammer z forum - marcel_kk - 23-05-2011 19:26

Peped, możesz coś jasniej napisać o tej sprawie, aby przestrzec innych uzytkowników, takze na innych forach przed tym złodziejaszkiem.


RE: scammer z forum - paskur - 23-05-2011 19:34

Hah śmieszą mnie wypowiedzi tego typu " jeszcze zobaczysz "itp.

powtarzam to co w każdym tego typu temacie: sami jesteście winni bo wciąż dajecie się oszukiwać kropka


RE: scammer z forum - Xanthi - 23-05-2011 19:36

Ludzie nigdy się nie nauczą... Pożyczajcie nadal nieznajomym Smile


RE: scammer z forum - Driver - 23-05-2011 19:40

o megafacepalm Big Grin


RE: scammer z forum - peped - 23-05-2011 19:40

(23-05-2011 19:34)paskur napisał(a):  Hah śmieszą mnie wypowiedzi tego typu " jeszcze zobaczysz "itp.

powtarzam to co w każdym tego typu temacie: sami jesteście winni bo wciąż dajecie się oszukiwać kropka
gówno wiesz, a się wypowiadasz Undecided koleś 'niby' sprzedaje doładowania do telefonów, postanowiłem kupić od niego tylko dlatego, że '' byłem pod ścianą '' po prostu nie miałem innego wyjścia, no ale owy pan okazał się złodziejaszkiem ... no cóż, życzę mu świetlanej przyszłości a co do naszego spotkania to i tak się spotkamy Smile


RE: scammer z forum - Pati - 23-05-2011 19:42

I tak mu nic nie zrobisz, tak się tylko pisze za komputerem.
A jeżeli to prawda z tymi 50 zł to współczuje.

A nawet, ja nigdy nie pożyczam nieznajomym, a nawet znajomym nie, tylko tym najbliższym (2-3 osoby)


RE: scammer z forum - marcel_kk - 23-05-2011 19:54

Doładowania, to rzeczywiście przewały, na innych forach też opisuja te złodziejskie praktyki.
Mnie to tylko dymali na grosiki za rejestracje i głosowania.
Dwóch takich jest na tym forum Kracz951 vel Skrypt123 z forum zarabiam.com i Ninja123, obydwaj 2 oszusty.


RE: scammer z forum - paskur - 23-05-2011 19:59

(23-05-2011 19:40)peped napisał(a):  
(23-05-2011 19:34)paskur napisał(a):  Hah śmieszą mnie wypowiedzi tego typu " jeszcze zobaczysz "itp.

powtarzam to co w każdym tego typu temacie: sami jesteście winni bo wciąż dajecie się oszukiwać kropka
gówno wiesz, a się wypowiadasz Undecided koleś 'niby' sprzedaje doładowania do telefonów, postanowiłem kupić od niego tylko dlatego, że '' byłem pod ścianą '' po prostu nie miałem innego wyjścia, no ale owy pan okazał się złodziejaszkiem ... no cóż, życzę mu świetlanej przyszłości a co do naszego spotkania to i tak się spotkamy Smile
hahahaha

ja główno wiem ?

przepraszam kru*a ale to nie ja dałem okraść i nigdy się nie dam

zal.. lepiej zrób coś konkretnego w tej sytuacji bo znając życie skończy się na pogróżkach na forum co jest żałosne