Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uploadowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Uploadowanie (/Temat-Uploadowanie-37562)



Uploadowanie - mikolaj90 - 23-05-2011 15:05

Witam. Otóż chcę zacząć uploadować, czasu mam dużo. I mam takie pytanie: Czy może mi coś grozić za uploadowanie plików ? Mam na myśli prawo itp...

Pozdro


RE: Uploadowanie - mikolaj90 - 23-05-2011 20:43

Przepraszam za ,,dabul" posta, ale czy znajdzie się jakiś litościwy człowiek i mi odpisze ? Przecież jest dużo osób, które wiedzą o uploadzie wszystko.


RE: Uploadowanie - Bolt - 23-05-2011 21:14

oczywiście, jednak pamiętaj że Polska to nie jest normalny kraj, żeby coś mogli zrobić to muszą najpierw dostać albo $ albo litry - chyba wiesz o co chodzi Smile była afera z odsiebie.com, mieli łapać uploaderów i nie słyszałem o żadnym zatrzymaniu


RE: Uploadowanie - mikolaj90 - 24-05-2011 18:52

Dzięki za odp. Tak, tak wiem dokładnie o co chodzi Smile A o aferze z odsiebie.com dokładnie pamiętam. Najlepszy serwis i zamknęli Sad


RE: Uploadowanie - Jaro070 - 26-05-2011 16:47

(23-05-2011 15:05)mikolaj90 napisał(a):  Witam. Otóż chcę zacząć uploadować, czasu mam dużo. I mam takie pytanie: Czy może mi coś grozić za uploadowanie plików ? Mam na myśli prawo itp...

Pozdro

Nic Ci nie grozi.


RE: Uploadowanie - herflik25 - 31-05-2011 17:17

Legalne to to nie jest bo jak by nie było uploading to rozpowszechnianie cudzej własności i czerpanie z tego zysków, ale jakoś robi to myśle miliony ludzi na świecie i jakoś sie nie słyszy o jakichkolwiek zatrzymaniach. Więc bierz się do roboty bo można niezłą kase wyciągnąc jak masz dużo czasu. Ja sobie dorabiam nawet do 800 złmiesięcznie a nie upam regularnie za zwyczaj jest to 4-5 dni w tygodniu.