Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Problem (/Temat-Rozwiazane-Problem-374)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Problem - freemen11 - 14-12-2009 16:43

Panowie mam problem, wczoraj wieczorem strona zaczęła bardzo wolno chodzić, połowa rzeczy się nie ładowała, a dzisiaj widzę taki napis na stronie: "Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit.
Thanks, The Lockerz Team"

Wiem że pracują na ulepszeniami, ale mam pytanie czy wszyscy to mają? Jak długo może to potrwać?


RE: Problem - Kilol - 14-12-2009 16:47

Siemka. Każdy tak ma. Nie jesteś sam.Tongue Nikt nie wie ile może to potrwać, ale kiedy zawsze widniał ten napis, to strona była aktywna dopiero za kilka godzin.Smile


RE: Problem - freemen11 - 14-12-2009 16:57

Już myślałem że jestem wyjątkiemSmile
Czytałem Dailes z 14 grudnia i parę osób odpowiadało na pytania, czyli jednak się połączyli;>Smile


RE: Problem - Kilol - 14-12-2009 17:17

Z tego co wiem, to Lockerz nie działa od ok. 1,5 godziny.Big Grin Wszyscy mają nadzieję, że Lockerz naprawia "Bugi".Tongue Podobnie było wczoraj, lecz nie naprawili. ;/


RE: Problem - Marello - 14-12-2009 17:29

Bo wczoraj były upgrade Smile Dziś może zajmą się bugami ;D


RE: Problem - freemen11 - 14-12-2009 17:32

Kurde o 7 rano wchodziłem, nie działało, o 16 też. Jak pech to pech.Smile


RE: Problem - Marello - 14-12-2009 18:36

A wszedłem o 7 działało i po szkole przed 15 działało ;D


RE: Problem - freemen11 - 14-12-2009 19:48

coś ciekawego zauważyłem, wchodząc z laptopa normalnie się łącze, a ze stacjonarnego kicha, chyba trzeba będzie przeglądarkę od nowa zainstalować

Rozwiązałem problemHuh. Miałem włączonego adblocka i poprostu mi nie wczytywało.Smile Temat do zamknięciaSmile

P.S. mam firefoxa


RE: Problem - Zythus - 14-12-2009 19:57

Mam to samo.
Coś dziwnego - dlatego, że przez Internet Explorer [6 Big Grin] wszedłem normalnie... ofc jest wolniejszy niż mozilla, ale zrobiłem daily, natomiast na Mozilli nie chciało wejść mm... coś dziwnego ;/


RE: Problem - Alcor - 14-12-2009 20:24

Zythus, wyczyść ciasteczka na mozilli, może to pomoże.