Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Rozmieszczenie wątków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Rozmieszczenie wątków (/Temat-Zamkniety-Rozmieszczenie-watkow-3734)



[Zamknięty]Rozmieszczenie wątków - GROM2012 - 23-03-2010 16:54

Mam takową propozycję co by się lepiej przeglądało wątki, by układać je od najnowszego do najstarszego. Nie wiem na jakiej zasadzie przebiega dotychczasowe ich rozmieszczanie, czy to przez ilość postów na dzień czy jak. Bynajmniej myślę że układając je chronologicznie będzie łatwiej poruszać się między nimi i odnajdywać te "chciane" jak i również będzie wiadomo który jest najświeższy. Co o tym sądzicie ???


RE: Rozmieszczenie wątków - Daminn - 23-03-2010 21:40

Tematy pozycjonują się poprzez napisanie w nich. Co do propozycji O.o Tak jest na każdym forum.


RE: Rozmieszczenie wątków - Zythus - 23-03-2010 21:43

Tak jak pan powyżej, same się układają według najnowszego napisanego w danym temacie postu.


RE: Rozmieszczenie wątków - Kilol - 23-03-2010 21:44

Dokładnie. Jest tak na każdym forum.

Zamykam.


[Zamknięty][Zamknięty]Rozmieszczenie wątków - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.