Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masz problem z wypracowaniem ? Zobacz ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Masz problem z wypracowaniem ? Zobacz ! (/Temat-Masz-problem-z-wypracowaniem-Zobacz-37326)



Masz problem z wypracowaniem ? Zobacz ! - Jeppers - 19-05-2011 16:08

Witam,

Oferuje pisanie wypracowań na temat z jakim macie problem. W mojej karierze edukacyjnej nie zdarzyło się jeszcze żebym dostał 1 lub 2 z wypracowania zatem minimalna ocena to 3 lecz gwarantuję 100% koncentracji przy pisaniu, co daje 80% szans na ocenę 4 i wzwyż.
Cena takiej pracy jest kwestią indywidualną. Wyceniał będę dopiero po poznaniu tematu. Jednak z góry mówię, że nie będzie taniej niż 25 złotych.
Płatność PayPal lub konto bankowe.

Reklamacje będą uwzględniane tylko jeżeli będę miał zdjęcie lub skan Waszego wypracowania z oceną 1 lub 2. Wtedy napiszę jeszcze raz za darmo, jeżeli będzie trzeba, nawet na inny temat.

Jeżeli jesteś zainteresowany napisz w temacie,
Pozdrawiam.


RE: Masz problem z wypracowaniem ? Zobacz ! - Kapitan statku - 19-05-2011 16:14

Można by było taniej?


RE: Masz problem z wypracowaniem ? Zobacz ! - Jeppers - 19-05-2011 22:44

to zależy na jaki temat mam pisać Smile


RE: Masz problem z wypracowaniem ? Zobacz ! - lutzen - 20-05-2011 11:13

sciaga pl + bryk ?


RE: Masz problem z wypracowaniem ? Zobacz ! - Jeppers - 20-05-2011 11:46

po prostu używam mózgu Smile jeżeli jest temat z lektury, to wiadomo, że muszę przeczytać streszczenie, bo nie pamiętam wszystkiego, ale większość znam.


RE: Masz problem z wypracowaniem ? Zobacz ! - Scoobyx - 20-05-2011 12:44

Też mogę napisać takie coś. Z polskiego mam 4. Akurat wypracowania i sprawdziany z lektur to dla mnie pestka. Same 4 i 5. Big Grin


RE: Masz problem z wypracowaniem ? Zobacz ! - Jeppers - 20-05-2011 12:50

to zrób temat i zaoferuj swoje umiejętności, każdy następny post nie związany z tematem będzie karany warnem !