Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejna wciągająca gra - TAGbubble! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-50)
+----- Wątek: Kolejna wciągająca gra - TAGbubble! (/Temat-Kolejna-wciagajaca-gra-TAGbubble-37291)



Kolejna wciągająca gra - TAGbubble! - Roben - 18-05-2011 19:26

Cytat:Już od dziś możecie zagrać w nową grę - TAGbubble.

Celem gry jest zebranie jak największej liczby punktów. Punkty zdobywa się poprzez dwukrotne kliknięcie w grupę kulek tego samego koloru (conajmniej dwie kulki). Jednym kliknięciem możesz zaznaczyć grupę kulek i sprawdzić ile otrzymasz punktów za dany ruch.



Punkty za ruch zliczane są następująco - ilość zaznaczonych kulek x ilość zaznaczonych kulek (ilość zaznaczonych kulek do drugiej potęgi).

W przypadku kiedy zaznaczysz więcej niż 25 kulek, ilość punktów za ruch jest zliczana następująco: ilość kulek x 50.

Zasady przyznawania punktów końcowych:

PUNKTY = (A x 5) + B – (C x 25)

A - PREMIA ZA CZAS (pozostały czas)
B - SCORE (ilość punktów za zaznaczenia)
C - PUNKTY KARNE (ilość punktów do odjęcia za pozostałe kulki)


Np.: A - graczowi zostaje 30 sek, B - z zaznaczeń zdobywa 7540 pkt. C - zostaje mu 12 kulek

Obliczenie: (30 * 5) + 7540 – (12x25) = 7390 pkt.

Gra jest dostępna w dwóch trybach:
Gra o starsy - tryb dostępny tylko dla posiadaczy konta Elite, jedna gra dziennie. Za każde 10 końcowych punktów jest przyznawany 1 stars.
Gra rankingowa - tryb dostępny dla wszystkich - koszt 9 asteroid. Każda gra rankingowa liczy się w Rankingu TagBubble. 50 najlepszych graczy z tego rankingu otrzyma od nas atrakcyjne nagrody (spis nagród znajduje się nad rankingiem). Rozstrzygnięcie będzie następować każdego pierwszego dnia miesiąca o godz. 23:00. O tej godzinie zostanie również podana lista nagród dla najlepszych w kolejnym miesiącu. Ranking jest aktualizowany codziennie w godzinach 00:10, 05:10, 12:10, 18:10.

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

Zespół takeagift.pl

Ps.Kolejna głupia gra...Widać ze Tag trzepie kase za smsy na wciąż łudzących sie o wygranej użytkownikach.


RE: Kolejna wciągająca gra - TAGbubble! - Grabowkers - 18-05-2011 19:33

(18-05-2011 19:26)Roben napisał(a):  Ps.Kolejna głupia gra...Widać ze Tag trzepie kase za smsy na wciąż łudzących sie o wygranej użytkownikach.

Właśnie dlatego zakończyłem karierę z tym serwisem już dawno Wink


RE: Kolejna wciągająca gra - TAGbubble! - KrisBarca_92 - 18-05-2011 19:59

ja mam jeszcze 2 mln starsow ;/ wygram cos na rywalizacyjnym moze i tez koncze


RE: Kolejna wciągająca gra - TAGbubble! - Roben - 18-05-2011 20:21

(18-05-2011 19:59)KrisBarca_92 napisał(a):  ja mam jeszcze 2 mln starsow ;/ wygram cos na rywalizacyjnym moze i tez koncze
Moze jak bedziesz mial szczescie ja dałem 2,6kk na kulki neocube i lipa wiec dalszy komentarz zbyteczny...


RE: Kolejna wciągająca gra - TAGbubble! - KrisBarca_92 - 18-05-2011 22:01

ja to juz w te klasyczne sie nie bawie, jedno wielkie oszustwo i tyle


RE: Kolejna wciągająca gra - TAGbubble! - maximjava - 19-05-2011 17:55

JAk na rywalizacyjnym robicie że macie tak mało ruchów jakieś porady do gry tagzone...