Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nadchodzi zagłada ! Strzeżcie się ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nadchodzi zagłada ! Strzeżcie się ! (/Temat-Nadchodzi-zaglada-Strzezcie-sie-37280)

Strony: 1 2


Nadchodzi zagłada ! Strzeżcie się ! - mikolaj90 - 18-05-2011 17:28

Koniec świata nastąpi już 21 maja 2011 roku?

Znany amerykański kaznodzieja Harold Camping na falach swojej radiostacji obwieścił, że koniec świata nastąpi dokładnie o godz. 6 rano 21 maja 2011 roku - podaje portal kp.ru.

89-letni "prorok" nie zdradził wprawdzie, jak będzie wyglądać apokalipsa, lecz stanowczo twierdzi, że przeżyje ją 2 proc. ludzi zamieszkujących Ziemię.

Co więcej na pewno wśród ocalałych znajdą się praktycznie wszyscy jego zwolennicy. A tych, jak donosi serwis kp.ru, z każdym dniem jest więcej. Początkowo proroctwa Campinga nie wywoływały żadnej reakcji, lecz obecnie można je obejrzeć na wielu amerykańskich kanałach telewizyjnych.

Camping, niezwiązany z żadnym kościołem, twierdzi, że dokonał nowatorskiej interpretacji Biblii. Pełni ona funkcję kalendarza kosmicznego, który wyjaśnia, kiedy spełnią się różne jego przepowiednie.

Camping, z wykształcenia inżynier, przekonuje, że jego proroctwa są efektem dokładnej lektury Biblii, wyliczeń matematycznych, lecz przemawiają również za nimi inne znaki np. data powstania państwa Izrael w 1948 roku.

Zwolennicy kaznodziei jeżdżą od stanu do stanu, rozdają ulotki, zagadują przechodniów, aby poinformować o zbliżającej się apokalipsie jak największą liczbę osób. W niektórych stanach udało mi się wykupić złowieszcze billboardy

Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/nauka/koniec-swiata-nastapi-juz-21-maja-2011-roku,1,4227555,wiadomosc.html

No co zrobić, musimy się pożegnać bo już się nie zobaczymy ! Żegnajcie Sad

Oczywiście żartuje z pożegnaniami



RE: Nadchodzi zagłada ! Strzeżcie się ! - Mateusz5511 - 18-05-2011 17:41

skasowane


RE: Nadchodzi zagłada ! Strzeżcie się ! - Kapitan statku - 18-05-2011 17:51

W końcu lockerz upadnieSmile


RE: Nadchodzi zagłada ! Strzeżcie się ! - Kilol - 18-05-2011 17:53

Znowu takie pier****nie o Szopenie. I tak nic nie będzie !!! Zobaczycie.


RE: Nadchodzi zagłada ! Strzeżcie się ! - Lubelak - 18-05-2011 17:55

"Znany amerykański kaznodzieja Harold Camping na falach swojej radiostacji obwieścił, że koniec świata nastąpi dokładnie o godz. 6 rano"
I to błąd ,bo on twierdzi że to będzie o 18 po południu !


RE: Nadchodzi zagłada ! Strzeżcie się ! - Kilol - 18-05-2011 17:57

Chyba o 06.00, ale czasu Amerykańskiego.


RE: Nadchodzi zagłada ! Strzeżcie się ! - Tech - 18-05-2011 17:58

Dawałem to już kiedyś na sb. Tutaj macie więcej: http://www.ebiblefellowship.com/pl/may21_pl.html

Ja tylko zacytuje: "nie znacie dnia ani godziny" Wink


RE: Nadchodzi zagłada ! Strzeżcie się ! - Grabowkers - 18-05-2011 18:19

Takich "proroków" i końców świata było już mnóstwo Lol


RE: Nadchodzi zagłada ! Strzeżcie się ! - SilverNight - 18-05-2011 18:43

(18-05-2011 17:58)Tech napisał(a):  Ja tylko zacytuje: "nie znacie dnia ani godziny" Wink

ZGADZA SIĘ NIE ZNACIE DNIA ANI GODZINY !


(18-05-2011 18:19)Grabowkers napisał(a):  Takich "proroków" i końców świata było już mnóstwo Lol


TAK BYŁO I NAMIESZALI TYLKO NAM W GŁOWACH...

W KAŻDEJ CHWILI MOŻE BYĆ KONIEC ŚWIATA jeszcze raz sobie pozwolę zacytować "nie znacie dnia ani godziny"



SŁUCHAJCIE PROROKÓW DALEKO ZAJDZIECIE, NIBY SKĄD PROROK MA WIEDZIEĆ KIEDY TO SIĘ STANIE ? CHYBA,ŻE JAK SIĘ ZJARA ... ROZWALIŁO MNIE TO ,ŻE PODAŁ TO,ŻE DOKŁADNĄ DATĘ TO JESZCZE GODZ. <hahaha> KAŻDY TAKIE BAJKI MOŻE STWORZYĆ TYLKO NAJGORSZE W TYM,ŻE LUDZIE W TE PROROCTWA WIERZĄ Lol

TAKIE PIERD******


RE: Nadchodzi zagłada ! Strzeżcie się ! - paskur - 18-05-2011 19:15

ja w to niewierze chociaż jak pier***** takie głupoty to czasem wzbudza do refleksji

była już babcia vanga i co ? nic, żeby brzydko się nie wyrazić