Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! (/Temat-FireCash-org-Stawki-lepsze-niz-Sharecash-37245)



RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - nitek44 - 08-11-2013 17:41

Cytat:W dniu dzisiejszym odliczone zostały fraudy, nie było tego dużo, cieszymy się, że jakość Waszego trafficu jest coraz lepsza Smile
Panowie... Miałem 40$, wchodzę dziś i co widzę, saldo: 7$. To raczej "jest dużo", przynajmniej procentowo. Żeby chociaż się te "fraudy" pojawiły np. w zakładce usunięte przez reklamodawców, ale niee, bo po co Undecided


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 08-11-2013 17:53

(08-11-2013 17:41)nitek44 napisał(a):  
Cytat:W dniu dzisiejszym odliczone zostały fraudy, nie było tego dużo, cieszymy się, że jakość Waszego trafficu jest coraz lepsza Smile
Panowie... Miałem 40$, wchodzę dziś i co widzę, saldo: 7$. To raczej "jest dużo", przynajmniej procentowo. Żeby chociaż się te "fraudy" pojawiły np. w zakładce usunięte przez reklamodawców, ale niee, bo po co Undecided

Każdy cofnięty lead musi pojawić się w statystykach - cofnięte przez reklamodawców. Dodatkowo zleciłem aby poza datą leada była informacja, którego dnia lead został Wam cofnięty z konta


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - nitek44 - 08-11-2013 18:17

No rzeczywiście, mam jeden cofnięty duży lead (23.03$ :O) którego nie przypominam sobie żebym wcześniej widział. Tylko jedno ale - jest z datą 2 stycznia. Aż tak stare leady są cofane?


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Keinam - 08-11-2013 18:23

To jest normalnie jakaś parodia takie cuda tylko w FC!!! Mi cofneło wiecej niz zarobiłem przez cały październik razem z pieniedzmy z refa Smile A leady tu rozliczają chyba z zeszłego roku, na żadnym innym serwisie tak nie ma Smile

P.S niech sie diqtion pochwali ile mu odjeło, pewnie nic bo niby z czego... Smile


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 08-11-2013 19:48

(08-11-2013 18:17)nitek44 napisał(a):  No rzeczywiście, mam jeden cofnięty duży lead (23.03$ :O) którego nie przypominam sobie żebym wcześniej widział. Tylko jedno ale - jest z datą 2 stycznia. Aż tak stare leady są cofane?

Damian dziś robił porządki w fraudach - jak widać postanowił nadrobić lata nieróbstwa i aktualizował raporty od początku roku. Jeżeli komuś nie zgadza się np. kwota, to prosimy o pilny kontakt będziemy sprawdzać to ręcznie (leady usuwane są poprzez automat)


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Blubson - 13-11-2013 16:18

Dziś zleciłem wypłatę. Pierwsza wypłata. Ciekawe kiedy dojdą pieniądze (przelew bankowy).


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - MrMystery - 19-11-2013 12:14

dlaczego mirror viewfile ma dopisek żeby go nie używać i ma inne oferty ?


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - comanche - 19-11-2013 12:31

pewnie jest dopracowywany, jak bedzie gotowyu to na bank nas poinformuja o tym


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - MankuT - 15-12-2013 14:37

Witam , chciałem zacząć zarabianie na firecash, przejrzałem większość stron tematu ale dalej nie wiem za co się zabrać.

Gdzie wklejacie linki z rzeczami, które mają ściągnąć ? Największe stawki są na ludziach z USA ?
Od czego zależy kasa za lead ? Ile można zarobić dziennie, wiem że to zależy od pomysłu itd. ale ile zarabiają " średniaki " ?


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - bolo9797 - 15-12-2013 14:51

Najlepiej jest platna francja Wink Na ppa to filmiki yt , blogi itd Wink