Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! (/Temat-FireCash-org-Stawki-lepsze-niz-Sharecash-37245)



RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - panarbuz - 09-10-2013 13:14

@Monster
Mimo ultimate wypłaty lecą standardowo jak dla każdego, nie wcześniej niż 10dnia każdego miesiąca.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Blubson - 09-10-2013 16:29

Nie wiem co się ostatnio dzieje, 10 usuniętych przez reklamodawców.

Cytat:This is damn financial fraudulent. I tried to download the file and I got stuck at some "must-do" survey in order to accomplish the deed. It raised me questions when I saw that I have to pay 3.00 E in any of them in order to complete. So I started asking myself if the fraud stops there. I checked the given site source-code (some quick jquery-based) and I found myself astonished when I realized there was no feedback on the site so that it could take note of the fact that I payed those money and I got forward. So the main idea for them is to make you pay those money hoping the site will then let you download the file. Well it would not, 'cause there's no notification system behind. Now there's one of two things: you either did not know what the hosting site is up to, or you're trying to scheme us on purpose. I'm betting on the second one.

Takiego komenta dostałem na blogu. Mógłby ktoś napisać o co mu chodzi. Translator za dobry nie jest.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 10-10-2013 11:34

Ostatnio mieliśmy do czynienia z ogromną cofką za leady z USA (około 4k$). Leady zostały Wam odjęte z kont FC. Po naszej interwencji, udało się odzyskać pieniądze za nie. Jednak okazało się, że część IP było nie z USA a z UK i zostały przeliczone po nowej (niższej) stawce. W związku z powyższym w dniu dzisiejszym pieniądze zostaną Wam zwrócone na konto FC w stosunku 0,75$ za każdy usunięty lead z USA


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Wiktor220 - 10-10-2013 15:47

Czy odrzucacie wypłatę na bank, jeśli nie wypełnię pola adres (w płatnościach)?


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Blubson - 10-10-2013 16:03

(10-10-2013 11:34)FireCash.org napisał(a):  Ostatnio mieliśmy do czynienia z ogromną cofką za leady z USA (około 4k$). Leady zostały Wam odjęte z kont FC. Po naszej interwencji, udało się odzyskać pieniądze za nie. Jednak okazało się, że część IP było nie z USA a z UK i zostały przeliczone po nowej (niższej) stawce. W związku z powyższym w dniu dzisiejszym pieniądze zostaną Wam zwrócone na konto FC w stosunku 0,75$ za każdy usunięty lead z USA

No mi 10 cofnięto, jak pieniądze dostanę macie takiego plusa u mnie.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 10-10-2013 17:10

Wypłaty na konto bankowe odrzucamy w przypadku braku danych osobowych lub nieprawidłowego nr konta.
Pieniądze za cofnięte leady z USA zostały Wam już naliczone


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Nowky - 13-10-2013 16:29

Firecash mógłby w końcu zrobić jakąś porządną stronkę. Nawet statystyki dobrze nie działają...


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Blubson - 14-10-2013 00:35

Mam bloga z jednym postem na blogspocie. Problem w tym że na stronie głównej się wyświetla on, ale komentarze są ukryte... Idzie jakoś to zrobić? Zależy mi na widocznych komentarzach bez klikania.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Kiljan - 14-10-2013 02:16

(13-10-2013 16:29)Nowky napisał(a):  Firecash mógłby w końcu zrobić jakąś porządną stronkę. Nawet statystyki dobrze nie działają...

Możesz powiedzieć jakie statystyki Ci nie działają jak należy?


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Nowky - 14-10-2013 10:39

(14-10-2013 02:16)Kiljan napisał(a):  
(13-10-2013 16:29)Nowky napisał(a):  Firecash mógłby w końcu zrobić jakąś porządną stronkę. Nawet statystyki dobrze nie działają...

Możesz powiedzieć jakie statystyki Ci nie działają jak należy?

Files conversion i w traffic'u są błedy z lead'ami i %, a co do reszty to nie mogę sprawdzić czy wszystko jest ok.