Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! (/Temat-FireCash-org-Stawki-lepsze-niz-Sharecash-37245)



RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Horusssek - 26-07-2013 19:14

To jeżeli np prowadzę bloga lub fanpaga i wrzucam linki z których czasami przez wykonywanie tych ofert trudno jest coś ściągnąć to czy da się na tym zyskać? Co może być takiego bez praw autorskich co ludzie chcieli by aż tak bardzo pograć z naszego linku?


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - maciuus - 26-07-2013 21:35

(26-07-2013 19:14)Horusssek napisał(a):  To jeżeli np prowadzę bloga lub fanpaga i wrzucam linki z których czasami przez wykonywanie tych ofert trudno jest coś ściągnąć to czy da się na tym zyskać? Co może być takiego bez praw autorskich co ludzie chcieli by aż tak bardzo pograć z naszego linku?

nie potrzebujesz praw autorskich, bo i tak wrzucasz pusty folder.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Horusssek - 27-07-2013 13:26

Jeżeli będę zaprawdę prowadził bloga to jeżeli będę wrzucać puste foldery do ściągnięcia to stracę ludzi odwiedzających moją stronę co chyba nie jest korzystne. Zawsze trzeba coś wrzucić by ludzie chcieli to ściągnąć a potem wracać na mojego bloga.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Vister81 - 27-07-2013 14:28

Ściągać FAKE i wracać, żeby pobrać następnego?
W jakim świecie Ty żyjesz? beka


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Kubixowy - 27-07-2013 14:32

(27-07-2013 13:26)Horusssek napisał(a):  Jeżeli będę zaprawdę prowadził bloga to jeżeli będę wrzucać puste foldery do ściągnięcia to stracę ludzi odwiedzających moją stronę co chyba nie jest korzystne. Zawsze trzeba coś wrzucić by ludzie chcieli to ściągnąć a potem wracać na mojego bloga.

Nowy w internetach ? Człowiek ściąga fake plik przychodzi następny, ściąga fejka i tak w kółko. Tak ten biznes działa Jerk

Chyba, że posiadasz niszę która jest prawdziwa to wtedy ludzie będą polecać Twój blog/stronę innym Smile


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Horusssek - 27-07-2013 15:39

O to mi chodzi. Jeżeli będę miał bloga i będę tam fejki wrzucał to tak ktoś ściąga i wychodzi i przychodzi następny lecz jeżeli wymyślę jakiś temat bloga który będzie cieszył się popularnością i ludzie będą chętnie wracać a do ściąganie nie będzie fejku tylko coś normalnego co chcą ściągnąć to będę miał i ludzi stałych i tych którzy będą przychodzić. Wiem że takie coś nie łątwo osiągnąć ale do tego chciałbym dążyć


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - vankosiara - 27-07-2013 15:49

W takim razie powodzenia, bo dobry real content, który nie jest dostępny za darmo w necie to na prawdę perełka Wink


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - makingmoney - 27-07-2013 16:30

...


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Horusssek - 27-07-2013 20:47

Chodzi mi o to żeby prowadzić bloga i zarabiać nie tylko z uploadingu. Nie że w każdym poście link do ściągnięcia tylko czasami jakiś link a zarabiać także na reklamach oraz innych metodach zarabiania


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - etokox - 27-07-2013 22:11

(27-07-2013 20:47)Horusssek napisał(a):  Chodzi mi o to żeby prowadzić bloga i zarabiać nie tylko z uploadingu. Nie że w każdym poście link do ściągnięcia tylko czasami jakiś link a zarabiać także na reklamach oraz innych metodach zarabiania

facepalm

To zrób forum - i tam umieść reklamy....
Patrz bo napalone dziecko na hacka wejdzie Ci w reklame, czy coś.
Zamiast zadawać takie głupie pytania być uploadował już hacki!