Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! (/Temat-FireCash-org-Stawki-lepsze-niz-Sharecash-37245)



RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - BabyBuns - 07-05-2013 15:42

(07-05-2013 15:32)Ty27mek napisał(a):  Kurczę.
Na innych forach kiljan spamuje, niepotrzebnie się produkuje, piszę głupoty, próbuje przegonić konkurencję i zepsuć ich renomę...
A ja od kilku dni czekam na odpowiedź dotyczącą 40% dla bronze, ale chyba dalej się nie doczekam Undecided

A co mają Ci odpowiedzieć? facepalm


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 07-05-2013 18:06

Prawie wszystkie zamówienia do końca kwietnia zostały zrealizowane, oczekujcie przesyłek w środę-czwartek. Co do stawki bazowej to nie wiem skad wyciągnąłeś te 40% ponadto do stawki bazowej zalicza się staż oraz wyższe konta, przez co maksymalna stawka jaką można osiągnąć to 95%


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Vister81 - 07-05-2013 18:29

Pytanie do FC - wypłata zlecona 30 kwietnia, kiedy można spodziewać się realizacji? :]


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Ty27mek - 07-05-2013 18:33

(07-05-2013 18:06)FireCash.org napisał(a):  Prawie wszystkie zamówienia do końca kwietnia zostały zrealizowane, oczekujcie przesyłek w środę-czwartek. Co do stawki bazowej to nie wiem skad wyciągnąłeś te 40% ponadto do stawki bazowej zalicza się staż oraz wyższe konta, przez co maksymalna stawka jaką można osiągnąć to 95%

40% wziąłem z tego ile za ofertę otrzymujecie z sieci af., a ile otrzymał za ofertę użytkownik z kontem bronze.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - makingmoney - 07-05-2013 18:36

...


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - CMRR - 07-05-2013 18:42

Usuń link z komentarza i akceptujSmile


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 07-05-2013 20:14

(07-05-2013 18:33)Ty27mek napisał(a):  
(07-05-2013 18:06)FireCash.org napisał(a):  Prawie wszystkie zamówienia do końca kwietnia zostały zrealizowane, oczekujcie przesyłek w środę-czwartek. Co do stawki bazowej to nie wiem skad wyciągnąłeś te 40% ponadto do stawki bazowej zalicza się staż oraz wyższe konta, przez co maksymalna stawka jaką można osiągnąć to 95%

40% wziąłem z tego ile za ofertę otrzymujecie z sieci af., a ile otrzymał za ofertę użytkownik z kontem bronze.

No to chyba czas żebyśmy zmienili hasła skoro wiesz ile dostajemy z sieci... ponadto testowałeś to po otrzymanych pieniądzach czy stawkach jakie są wypisane w systemie ofert?


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Ty27mek - 08-05-2013 08:12

Nie, nikt nie musi zmieniać hasła Smile
Jak to Damian nazywa, tak i ja to nazwę "informatorzy" Idea

Po otrzymanych Smile


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - makingmoney - 08-05-2013 18:54

...


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - makingmoney - 08-05-2013 19:13

...