Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! (/Temat-FireCash-org-Stawki-lepsze-niz-Sharecash-37245)



RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Lukasz36016 - 27-07-2012 21:47

Kumpel albo mnie robi w konia albo ofert nie zalicza... ej


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - fafu777 - 28-07-2012 10:55

Podobno ofert nie zalicza , to prawda ?


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Daroslawo - 28-07-2012 15:02

zrobiłem 4 oferty i żadnej nie zaliczyli. Z różnych przeglądarek i nic.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Diqtion - 28-07-2012 22:43

Matko boska. Było to poruszane SETKI razy! Kojarzycie serwisy typu MegaEarn.org? Ich użytkownicy na potęgę robili oferty SMS i od razu anulowali subskrybcję. Z ich winy, sieci CPA odrabiają teraz starty, nie akceptując ofert. Proste.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Lukasz36016 - 29-07-2012 08:16

To dlaczego mają dostawać w plecy Ci co robią to prawidłowo? I Ci co chcą natychmiast pobrać "ten" plik? głupio


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - LockBuzz - 29-07-2012 10:22

@Diqtion
Nikt tam nie anulował subskrypcji
A wam i Cashbuzz przyblokowali zaliczanie przez PPADOWNLOAD a nie przez MegaEarn i inne takie serwisy


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - LessiPL - 29-07-2012 10:25

@up
w sumie bardzo możliwe u konkurencji zalicza normalnie.


@Diqtion
a Ty się tak nie spinaj, bo każdy chce tylko zarobić, a skoro pracuje na pobrania i nie widzi rezultatów to ma prawo być niezadowolony.
Szczególnie że ostatnimi czasy najwięcej problemów na cf i fc się porobiło


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Diqtion - 29-07-2012 13:59

Lukasz36016, z tym pytaniem zgłoś się do CPAlead. Nasz system działa tak, że póki nie dostanie informacji o prawidłowo wykonanym leadzie z CPA nie akceptuje go i nie odblokowuje pobierania. Tak jak już wspomniałem, reklamodawcy chcą sobie odrobić straty i póki tego nie zrobią nie wróci to do normy.

LockBuzz, ja wiem, że będziesz bronił swojego serwisu, ale najwięcej fraudleadów było właśnie z MegaEarn i dlatego zablokowali Wam wszystkie konta, czyż nie tak? Smile

LessiPL, nie spinam się, tylko denerwuje mnie lenistwo, bo zamiast zaglądnąć na stronę wcześniej, lepiej znów zapytać o to samo, a przez to robi się SPAM.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Lukasz36016 - 29-07-2012 20:28

Tylko ciekawe ile czasu zajmie CPAlead odrabianie strat... Jakby ktoś wiedział że problem został zażegnany to niech napisze


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - bytomiok - 08-08-2012 15:04

[Obrazek: 2ir3j12.jpg]
Ma ktoś jeszcze taki problem?