Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmasowany DDOS atak na serwery Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Zmasowany DDOS atak na serwery Zarabiam.com (/Temat-Zmasowany-DDOS-atak-na-serwery-Zarabiam-com-37201)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zmasowany DDOS atak na serwery Zarabiam.com - wesolutki - 17-05-2011 09:17

Co ma apache do DDoS-a? ;p Nie to żebym się czepiał, pytam z ciekawości;p


RE: Zmasowany DDOS atak na serwery Zarabiam.com - DDK - 17-05-2011 11:16

Ładnie nas załatwili Big Grin Lockerz żydasy nie powodzi im się, anulacje lecą to teraz tępią fora...


RE: Zmasowany DDOS atak na serwery Zarabiam.com - Boonys - 17-05-2011 12:52

Trzeba zrobić z tym porządek,bo nie dam gnębić banana i całego forum.
Więc chłopaki,kto w końcu to zrobił?Dominator?Lockerz?
Jeśli lockerz to już zbieram ekipę i jedziemy dorwać kathy.
Peace,nie damy się!


RE: Zmasowany DDOS atak na serwery Zarabiam.com - Morgoth2 - 17-05-2011 13:32

To nie jest lockerz Smile tyle wam powiem...
Ale śmiesznie się was czyta.


RE: Zmasowany DDOS atak na serwery Zarabiam.com - Bolt - 17-05-2011 13:34

Nie wiem Morgoth jak ty ale ja ani trochę tego poważnie nie odebrałem Smile Dzieci się bawią bo wygrywają tapetki


RE: Zmasowany DDOS atak na serwery Zarabiam.com - rajmek126p - 17-05-2011 13:38

weslolutki facepalm


RE: Zmasowany DDOS atak na serwery Zarabiam.com - Morgoth2 - 17-05-2011 13:38

No chyba napisałem że mnie to śmieszy... np ktoś tam pisze że "Nie dam gnębić banana"itd... a co on zrobi ? wypnie się ?
Admin poprawnie zareagował na tą sytuację... ale powiem tylko tyle Smile to dopiero początek


RE: Zmasowany DDOS atak na serwery Zarabiam.com - Knoh - 17-05-2011 13:57

trochę fail, zobaczymy co z tego później wyniknie Big Grin


RE: Zmasowany DDOS atak na serwery Zarabiam.com - LessiPL - 17-05-2011 14:00

Morgoth2 najwyrazniej nie potrafi czytac pomiędzy wierszami ani nie wie co to żart czy sarkazm.

Podosili wszystkie lockerzowe fora i tyle - nawazniejsze ze juz wszystko smiga =]


RE: Zmasowany DDOS atack na serwery Zarabiam.com - omisiu - 17-05-2011 16:16

(17-05-2011 15:18)Lookso napisał(a):  Ciekawe czy ten haker też planuje atak na Lockerz.com... bo te ataki to może być tylko przymiarka, bądź śledzenie kolejnych niezabezpieczonych kompów na następne ataki Sad

@up to jest jakieś wytłumaczenie. Bądź co bądź po co atakować tematyczne fora?? To jest dobry trop.

Lockerz broń sięJerk