Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PSN działa! Najnowsze info - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: PSN działa! Najnowsze info (/Temat-PSN-dziala-Najnowsze-info-37192)

Strony: 1 2 3


RE: PSN działa! Najnowsze info - Morfit - 17-05-2011 20:19

W PS+ Killzone 3 za free ? coś wątpie


RE: PSN działa! Najnowsze info - Paviano - 18-05-2011 13:13

japierdole.

Zrozumcie, że nie dostaniecie gier na PSN w tym samym roku, w którym zostały wydane.

Bananowi chodziło o demo, ale PSS jest off więc se nie pogramy Big Grin


RE: PSN działa! Najnowsze info - Admin - 18-05-2011 13:47

Dla jasnosci, mowilem o trialu - demie z pss ktory byl do sciagniecia gdy pss jeszcze smigalo.


RE: PSN działa! Najnowsze info - Morfit - 18-05-2011 18:21

To żeście się kurwa nagrali, haha !

Problemów Sony Computer Entertainment z hakerami ciąg dalszy... Tak, wiemy, kochacie to. W ciągu ostatnich dni okazało się, że strona internetowa prosząca nas o zmianę hasła i potwierdzająca jego zmianę e-mailem zawiera luki systemowe, przez które łatwo można dokonać włamania na konta użytkowników PlayStation Network.
Okazuje się bowiem, że potencjalni hakerzy, znając datę urodzenia oraz adres e-mail użytkownika są w stanie przejąć dane konto na PlayStation Network. Włamania można dokonać w ciągu kilku chwil, co kończy się zmianą hasła do konta w usłudze resetującej je. Japoński gigant, gdy tylko się o tym dowiedział, postanowił wyłączyć usługę.
Ze względów bezpieczeństwa ograniczono także funkcjonalność części witryn Sony związanych z PlayStation. Jeżeli jacyś gracze do tej pory nie dokonali zmiany hasła, nie będą mogli dokonać tego przez WWW. Na szczęście wciąż można załatwić to za pośrednictwem konsoli.
Dzieje się.


RE: PSN działa! Najnowsze info - EseseK - 18-05-2011 20:21

No nie , jeśli nie uruchomią całej usługi online do końca maja to podam ich do sądu, kupiłem plejke to chcę grać przez neta ponieważ jest to część usług jaką kupiłem kupując samom konsolę. Zajebać tych hackierów w dupe.

Powinni do tego dodać jeszcze kilka gier za czekanie na ten jebany PSN.

Z Poważaniem Jaś.


RE: PSN działa! Najnowsze info - Bolt - 18-05-2011 20:30

Dodatkowo sony nie objęło Polski tym programem ochrony danych osobowych... Masakra, mam nadzieje, że to się skończy i o ile psp przerobiłem to ps3 nie zamierzam, tylko przerabianie to jedno, działanie na szkodę ludzi to drugie.


RE: PSN działa! Najnowsze info - Morfit - 18-05-2011 21:39

(18-05-2011 20:21)EseseK napisał(a):  No nie , jeśli nie uruchomią całej usługi online do końca maja to podam ich do sądu, kupiłem plejke to chcę grać przez neta ponieważ jest to część usług jaką kupiłem kupując samom konsolę. Zajebać tych hackierów w dupe.

Powinni do tego dodać jeszcze kilka gier za czekanie na ten jebany PSN.

Z Poważaniem Jaś.

Bez urazy, ale pod jakim zarzutem pozwiesz Sony do sądu ? Że nie możesz grać online ?

"samą" Tongue


RE: PSN działa! Najnowsze info - Paviano - 19-05-2011 15:04

Nie chce mi się tego czytać, ale PSN działa, bo ledwo co wszedłem to już 3 zaproszenia do gry Big Grin
Na playstation.com będzie pewnie pokazywało offline, ale na konsoli działa.


RE: PSN działa! Najnowsze info - adik0070 - 20-05-2011 13:06

Można już pobierać te darmowe gry(refundy)?


RE: PSN działa! Najnowsze info - Jeppers - 20-05-2011 13:29

nie, prawdopodobnie 24 maja ma powoli wstawać PSS, ale się okaże.