Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PSN działa! Najnowsze info - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: PSN działa! Najnowsze info (/Temat-PSN-dziala-Najnowsze-info-37192)

Strony: 1 2 3


PSN działa! Najnowsze info - Ziomq17 - 16-05-2011 14:11

PS Network nareszcie działa,nie działają jeszcze wszystkie funkcję ale można grać już multi.
PS Store póki co nie działa ale niedługo powinno wszystko ruszyć.

Konieczne jest zainstalowanie aktualizacji(poprawki) 3.61.

edit bolt: piszemy tylko nowe informacje i nasze opinie z nim zwiazane, kazda dyskusja typu 'jaki kolor sznurowadel pasuje mi do skarpetek' lub 'o lol kazdy to wie' bedzie nagradzana warnemWink


RE: Sony wreszcie się ruszyło,PSN w końcu działa ;] - Morfit - 16-05-2011 14:47

Bez urazy, ale po co napisałeś to co już praktycznie wszyscy wiedzą ?


RE: Sony wreszcie się ruszyło,PSN w końcu działa ;] - EseseK - 16-05-2011 14:54

Morfit, ja nie wiedziałem, thx za info plusik dla autora.


RE: Sony wreszcie się ruszyło,PSN w końcu działa ;] - Ziomq17 - 16-05-2011 16:58

(16-05-2011 14:47)Morfit napisał(a):  Bez urazy, ale po co napisałeś to co już praktycznie wszyscy wiedzą ?

Morfit może Ty o tym wiedziałeś ale na pewno wszyscy nie wiedzieli więc nie pierdziel mi tu głupot...


RE: Sony wreszcie się ruszyło,PSN w końcu działa ;] - Paviano - 16-05-2011 17:08

Każdy kto się interesuje/posiada PS3 to wie Smile


RE: Sony wreszcie się ruszyło,PSN w końcu działa ;] - Ziomq17 - 16-05-2011 17:14

No dobrze ale jak ktoś nie wiedział teraz wie.A widzicie jakiś w tym problem że założyłem ten temat dla tych osób co nie wiedzieli,bo ja nie widzę więc o co chodzi?


RE: Sony wreszcie się ruszyło,PSN w końcu działa ;] - Bolt - 16-05-2011 21:57

dobrze tylko przeksztalcasz temat w smietnik. By nie zakladac nowych tematow kazde nowe info dotyczace nowych opcji psn piszemy tu (lista gier za free, odpalenie pss, update)..


RE: PSN działa! Najnowsze info - Admin - 17-05-2011 00:43

@Bolt - po to jest dzial by takie tematy powstawaly, gdyby mial byc jeden lub kilka ogolnych to dzial bylby zbedny.

@Napinacze - ja o fakcie ze psn dziala nie wiedzialem, wiec zamiast bezsensownie krytykowac proponuje odreagowac w bezplatnym killzone 3 Wink

@Ziomq - t4i


RE: PSN działa! Najnowsze info - Paviano - 17-05-2011 14:21

Bezpłatnym K3? A skąd?


RE: PSN działa! Najnowsze info - Kalis - 17-05-2011 20:08

(17-05-2011 14:21)Paviano napisał(a):  Bezpłatnym K3? A skąd?

np. z PlayStation Plus ??