Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SURFIK.net - darmowa promocja Twojej strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Surfbary (/Forum-Surfbary-314)
+---- Wątek: SURFIK.net - darmowa promocja Twojej strony (/Temat-SURFIK-net-darmowa-promocja-Twojej-strony-37176)

Strony: 1 2 3 4 5


SURFIK.net - darmowa promocja Twojej strony - esende - 16-05-2011 00:57

Posiadasz własny serwis internetowy i chciałbyś aby statystyki jego odwiedzin wreszcie ruszyły z miejsca? Nie wiesz w jaki sposób zachęcić użytkowników do wejścia na Twoją stronę www? Chciałbyś zwiększyć ruch na stronie i wreszcie zacząć na niej zarabiać? Albo może poprawić pozycje w rankingu google oraz zwiększyć PR?! Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Zwiększ statystyki swoich odwiedzin nawet do 10 tysięcy na dobę!!

JAK TO MOŻLIWE?

Wszystko co musisz zrobić, aby zwiększyć ilość wejść na Twoją stronę to założyć w 100% DARMOWE konto w serwisie surfik.net. AutoSurf to nowoczesny system wzajemnej promocji stron. Ty oglądasz strony innych użytkowników natomiast oni oglądają Twoją. Wszystko dzieje się w automatycznym 20 sekundowym surfie. Dołącz do nas i zobacz jakie to proste!!

UWAGA !!! Tylko teraz dla każdego nowego użytkownika premiujemy dodatkowymi 1.000 punktów!! Możesz je wykorzystać na DARMOWA promocję Twojego serwisu. Nie przegap swojej szansy na zwiększenie popularności Twojej www.



czysty link
http://www.surfik.net


Surfik.net Polski AutoSurf - galmen1995 - 30-09-2011 16:07

Jedynie co trzeba zrobić to posiadać u nas darmowe konto
oraz kliknąć w link po zalogowaniu "Zdobądź punkty"
- Od tej pory zdobywacie 2 punkty, za 10 sekund surfowania
- Po wykupieniu opcji GOLD, Wasze punkty mnożone są razy 2 !
- Wypłaty dokonujemy po uzbieraniu minimum 1.000.000 punktów
- Pieniądze wypłacamy na konto bankowe lub PayPal
- Wypłaty już od 20 złStawki wypłat
- 1.000.000 punktów = 20 zł
- 1.500.000 punktów = 40 zł
- 2.000.000 punktów = 50 zł
- 3.000.000 punktów = 70 zł
Aby wymienic punkty na pieniądze, należy po zalogowaniu przejsc do działu "Wymiana punktów"
Sposób na więcej punktów
- Wykup konto GOLD, punkty zostaną naliczane podwójnie!
- Reklamuj swój reflink ( dostepny jest po zalogowaniu w dziale "Twoje dane i reflink" ), za każdą zdobytą poleconą osobę zyskasz 30% jej punktów!
- Kliknij na "Zdobądz punkty" i skopiuj powyższy link z przeglądarki i podaj go znajomym!
Oni również moga zdobywac punkty dla Ciebie z Twojego linku! Możecie zdobywac punkty jednocześnie! Zapraszam do rejestracji przez reflinka.Pozdrawiam.

Czysty : http://www.surfik.net/


RE: Surfik.net Polski AutoSurf - reaaski - 02-10-2011 16:41

Zarejestrowałem się, zobaczymy jak działa. Wink
EDIT: Wygląda jak 4surfer.pl
Mają takie same skrypty.
Moim zdaniem jedna firma zajmuje się obiema stronami.
Mają takie same skrypty, 4surfer Mi nie wypłaca kasy.
Z tym pewnie jest tak samo, ale jak uzbieram to zobaczę. Big Grin

EDIT2:
Zleciłem pierwszą wypłatkę 1 października, zobaczymy czy coś wleci na konto. Big Grin


RE: Surfik.net Polski AutoSurf - majek2 - 11-10-2011 14:22

Ja właśnie otrzymałem wypłatę zleconą 25 sierpnia Smile
Mozna tutaj swój ref link podac ?


RE: Surfik.net Polski AutoSurf - mareczek - 11-10-2011 15:47

To bedziesz potrzebowal zgody autora. To sie troche naczekales z ta wyplata chlopie..


RE: Surfik.net Polski AutoSurf - qaz1 - 25-12-2011 09:57

NIE polecam

czekam na wypłatę 4 mc, do teraz jej nie otrzymalem

administarcja nie odpowiada na moje upomnienia i pytania...

szkoda czasu i pieniędzy


RE: SURFIK.net - darmowa promocja Twojej strony - drotek - 26-12-2011 17:09

zapisałam się zobaczymy co z tego będzieSmile


RE: SURFIK.net - darmowa promocja Twojej strony - derok - 21-01-2012 18:04

Za wzgledu na duża ilosc uzytkowników w serwisie bardzo szybko mozna sobie tam zwiekszyc statystyki dla swojej strony Smile
teraz długo juz tam jestem
polecam zwlaszcza jesli ktos na swojej stronie ma reklamy ktore placa za odsłony Smile


RE: Surfik.net Polski AutoSurf - derok - 21-01-2012 18:19

teraz duzo oszukuja w tych surfach i admin przed wypłata przesledzi Twoje kontoSmile

ja ostatnio wypłaciłem kase, wiec jak najbardziej poelcam wrzuce wieczorem skan wypłaty


RE: SURFIK.net - darmowa promocja Twojej strony - J_Wojtachowski - 21-01-2012 18:40

@darok

później się nie dziw jak Ci zbanują konto i żadnej wypłaty z reklam nie dostaniesz.
Poza tym surfy źle wpływają na pozycję strony w google. To jest dobre jak chcesz coś sprzedać i liczysz na to, że ktoś z surfujących zainteresuje się twoją ofertą. Ale według mnie surfy są całkiem nie efektywne. Jedyny plus jest taki, że CI nabije statystyki, ale jaki jest w tym sens?