Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]NEW Lockerz Tolbar PRO- Konfiguracja i opis funkcji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]NEW Lockerz Tolbar PRO- Konfiguracja i opis funkcji (/Temat-Zamkniety-NEW-Lockerz-Tolbar-PRO-Konfiguracja-i-opis-funkcji-3716)

Strony: 1 2


RE: NEW Lockerz Tolbar PRO- Konfiguracja i opis funkcji - Rykos - 23-03-2010 19:53

(23-03-2010 14:03)rajmek126p napisał(a):  jak klikam na dodatki ff to mi jakis .gif z mozilli wyskakuje ;/


NIE CLICKAJ W dokladnie w Dodatki FF tylko w ta strzaleczke co jest przed radyjkiem i po napisie FF i masz wtedy dodatki. Pozdrawiam i jezeli pomoglem Wink:* wiecie co z tym zrobic hehe


RE: NEW Lockerz Tolbar PRO- Konfiguracja i opis funkcji - Daminn - 27-03-2010 13:15

Wszystko pięknie tylko google mogliście odpuścić. Powiedźcie mi teraz jak zmienić w FF wyszukiwarkę na domyślną googla? Tzn że jak wpisze bez www i .pl nie będzie mi szukało w waszych googlach tylko przez to co było.


RE: NEW Lockerz Tolbar PRO- Konfiguracja i opis funkcji - SilverNight - 16-05-2010 18:01

No zajefajny toolobar ale dodajcie do niego translator Big Grin bo napewno komus sie przyda Big Grin Pzdro!


RE: NEW Lockerz Tolbar PRO- Konfiguracja i opis funkcji - Paviano - 16-05-2010 18:41

@UP

Translatora brak :/


RE: NEW Lockerz Tolbar PRO- Konfiguracja i opis funkcji - Z - List - 28-05-2010 15:30

fajny ten toolbar


RE: NEW Lockerz Tolbar PRO- Konfiguracja i opis funkcji - Xkoniak - 28-05-2010 15:33

Dobra robota ładnie i przejrzyście zrobione ++ leci dla Ciebie.


[Zamknięty][Zamknięty]NEW Lockerz Tolbar PRO- Konfiguracja i opis funkcji - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.