Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[24/7 BOT] Osobna aplikacja, multilogowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: [24/7 BOT] Osobna aplikacja, multilogowanie (/Temat-24-7-BOT-Osobna-aplikacja-multilogowanie-37112)

Strony: 1 2 3


[24/7 BOT] Osobna aplikacja, multilogowanie - Bramkiro - 15-05-2011 07:58

Witam chcę przedstawić wam moją wersję bota, którą wydałem bardzo niedawno.

Informacje:

- forma bota: osobna aplikacja
- automatyczne przepisywanie captchy! - serwer korzysta z serweru, który przepisuje je dla ciebie co trwa bardzo szybko.
- osobna aplikacja do aukcji vip i general

Cena: 40$
Ilość: 5 sztuk

Można oczywiście bidować tym programem na wielu kontach, po prostu każde nowe konto musi byc zapisane w pliku bidderz.xml

Film:
http://www.youtube.com/watch?v=IKT40IaL2pQ

Zainteresowany? Pisz na gg: 9243361

Przypadkiem zrobiłem reklamę bota od grze_chu Smile


RE: [24/7 BOT] Osobna aplikacja, multilogowanie - PiteroO312 - 15-05-2011 08:06

Jeżeli się nie mylę jest to ten Bot Łotysza który go sprzedaje na forum. dawajrowa może to potwierdzić .


RE: [24/7 BOT] Osobna aplikacja, multilogowanie - Bramkiro - 15-05-2011 08:11

Znam tego łotysza, on chamsko kupił ode mnie bota i rozprowadza go przy czym dodatkowo wyciąga kase za aktywację OCR co jest absurdem, bo to jest niepotrzebne.
U mnie płacisz tylko za bota, za nic więcej...


RE: [24/7 BOT] Osobna aplikacja, multilogowanie - pierog007 - 15-05-2011 08:30

Dane filmiku na YT:

Liczba wyświetleń: 0
pozzzima123
14.05.2011

Proszę admina o sprawdzenie czy autor nie ma multi konta. Na forum był taki użytkownik sprzedający felerną mathcaptche!


RE: [24/7 BOT] Osobna aplikacja, multilogowanie - tomko111 - 15-05-2011 09:24

I jeszcze widzę, że oszust ma na pulpicie mojego bota, którego nie kupił ;]


RE: [24/7 BOT] Osobna aplikacja, multilogowanie - Spyrek - 15-05-2011 12:00

Zapomniałeś kolego dodać, że jeszcze trzeba kupić pakiet captch na antigate.com, więc nie płaci się tylko za bota.


RE: [24/7 BOT] Osobna aplikacja, multilogowanie - dawajrowa - 15-05-2011 12:07

W dodatku ten bot jest spierdlony max , a czemu kolega wyżej sprzedaje ? bo nic kurwa wygrac niemoże...
A Łotysz nie kupił od Ciebie tylko z forum rosyjskiego , zresztą tam o tego bota to nie problem...


Jeszcze wydał niedawno... buahahaha kurwa człowieku ten bot po ruskich forach lata od dawna... nie kompromisuj sie juz wiecej...


RE: [24/7 BOT] Osobna aplikacja, multilogowanie - Bramkiro - 15-05-2011 12:09

Więc tak bot jest mojego autorstwa, łotysz bezczelnie zaczął go rozprowadzać "po cichu".
Więc tak nie musisz tutaj nic dokupowywać dokupiłem do klucza 100k captch i jak się skończą zaraz kupuje następne na swój koszt.
Dawajrowa spierdolony? Widocznie bidujesz w godzinach najwiekszego ruchu i wszystko ci przebijaja.


RE: [24/7 BOT] Osobna aplikacja, multilogowanie - m4rcin93 - 15-05-2011 12:17

to dlaczego nie bidujesz dla siebie tylko sprzedajesz zmniejszając tym szansę dla siebie na wygraną?


RE: [24/7 BOT] Osobna aplikacja, multilogowanie - dawajrowa - 15-05-2011 12:22

Chłopcze ja bidowałem o 4-5 rano a i tak chuja co wchodziło , poza tym nie jest twojego autorstwa tylko jakiegoś ukraina na lockerztalk.ru ten bot lata juz dobre kilka tygodni