Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebuję małej wskazówki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Potrzebuję małej wskazówki (/Temat-Potrzebuje-malej-wskazowki-37093)



Potrzebuję małej wskazówki - damian7154 - 14-05-2011 23:32

Cześć.
Czy na ShareCash i podobnych serwisach najlepszym sposobem są fejki/jb itp. na YouTube?
Są inne sposoby, dzięki którym można wyciągnąć satysfakcjonującą kasę?
Na CashFile trzeba wysłać smsa, żeby pobrać (w Polsce), więc nabieranie na polskich czatach "moje nagie foty" nie przechodzi. Jak jest z ShareCashem i Get4Filem?
Proszę o udzielenie odpowiedzi.


RE: Potrzebuję małej wskazówki - Athemis - 14-05-2011 23:53

(14-05-2011 23:32)damian7154 napisał(a):  Czy na ShareCash i podobnych serwisach najlepszym sposobem są fejki/jb itp. na YouTube?
Nie, są lepsze, ale ten jest najprostszy.
Cytat:Są inne sposoby, dzięki którym można wyciągnąć satysfakcjonującą kasę?
j.w
Cytat:Na CashFile trzeba wysłać smsa, żeby pobrać (w Polsce), więc nabieranie na polskich czatach "moje nagie foty" nie przechodzi. Jak jest z ShareCashem i Get4Filem?
Raczej mało będzie frajerów na takie coś. Oferty w Get4File to chyba 0.40$ za pobranie, z Polski (o ile dobrze pamiętam, SC nie wiem.)


RE: Potrzebuję małej wskazówki - Tomek - 15-05-2011 07:32

Cytat:
Cytat:Na CashFile trzeba wysłać smsa, żeby pobrać (w Polsce), więc nabieranie na polskich czatach "moje nagie foty" nie przechodzi. Jak jest z ShareCashem i Get4Filem?
Raczej mało będzie frajerów na takie coś. Oferty w Get4File to chyba 0.40$ za pobranie, z Polski (o ile dobrze pamiętam, SC nie wiem.)
ja za pobranie z polski na SC miałem raz 0.25$ i raz 0,32$