Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kupony / Wii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: kupony / Wii (/Temat-kupony-Wii-3709)



kupony / Wii - Greg0rr - 22-03-2010 21:51

Mam pytania:
1.Na lockerz można wziąść kupon na 100 dolarów na amazon. Jak to działa?
2.amazon.com to internetowy sklep czy amerykańska wersja allegro gdzie różni ludzie dają przedmioty na sprzedaż? Jeśli tak to w jaki sposób mogę im zapłacić tym kuponem?
3.Załóżmy, że chcę sobie kupić tym kuponem gierki na wii. Czy mogę sobie kupić tyle gier na ile będzie starczyło pieniedzy w kuponie czy jedna na kupon?
4.Co się bardziej opłaca.(Zakładając że chcę kupić gry) Wziąść kupon i kupić na amazon czy brać z lockerz?
5.Czy jest w PL jakiś sklep internetowy gdzie mogę kupić amerykańskie gry? (żebym mógł odtworzyć je na Wii z lockerz)
6.Jak działa internet z Wii. Słyszałem, że jest darmowy. Trzeba dokupywać jakieś kable ???
7.Wyczaiłem taką stronkę -----> http://www.ultima.pl/Nintendo_Wii/s356_42/
Skąd mam wiedzieć czy to są gry dla wersji US czy PL ? Nie podają żadnych wiadomości. Wiem, że to polska stronka ale...


RE: kupony / Wii - dar_ole - 22-03-2010 22:16

wejdz tutaj : warez-bb.org
Przy wiekszosci gier jest podane [pal] albo [ntsc]. sciagaj te ntsc to pojda ci na wii z lockerz. na reszte pytan nie znam odpowiedzi


RE: kupony / Wii - wesolutki - 22-03-2010 23:30

(22-03-2010 21:51)Greg0rr napisał(a):  Mam pytania:
1.Na lockerz można wziąść kupon na 100 dolarów na amazon. Jak to działa?
2.amazon.com to internetowy sklep czy amerykańska wersja allegro gdzie różni ludzie dają przedmioty na sprzedaż? Jeśli tak to w jaki sposób mogę im zapłacić tym kuponem?
3.Załóżmy, że chcę sobie kupić tym kuponem gierki na wii. Czy mogę sobie kupić tyle gier na ile będzie starczyło pieniedzy w kuponie czy jedna na kupon?
4.Co się bardziej opłaca.(Zakładając że chcę kupić gry) Wziąść kupon i kupić na amazon czy brać z lockerz?
5.Czy jest w PL jakiś sklep internetowy gdzie mogę kupić amerykańskie gry? (żebym mógł odtworzyć je na Wii z lockerz)
6.Jak działa internet z Wii. Słyszałem, że jest darmowy. Trzeba dokupywać jakieś kable ???
7.Wyczaiłem taką stronkę -----> http://www.ultima.pl/Nintendo_Wii/s356_42/
Skąd mam wiedzieć czy to są gry dla wersji US czy PL ? Nie podają żadnych wiadomości. Wiem, że to polska stronka ale...

1. Działa to tak, że dostajesz gift o danej wartości i płacisz nim w sklepie. Jeżeli zmieścisz się towar+przesyłka to kupon pokrywa wszystko, jeżeli nie, dopłacasz kwotę przesyłki lub towaru.
2. Amazon.com to SKLEP, nie amerykańska wersja allegroSmile
3. Tyle ile kasy tyle towarów możesz kupić.
4. Pytanie co łatwiej zdobyć a nie co się bardziej opłaca. Wiadome, że lepiej z lockerz wziąść grę ale różnie to bywa...
5. Sklep ciężko powiedzieć musisz poszukać na google. Natomiast na allegro znajdziesz takie gry.
6. Nie wiem, nie miałem WiiTongue
7. Jeżeli polski sklep to na 99% pal. Ten 1% pozostaje dlatego warto napisać do nich maila z pytaniem na ten tematSmile

Mam nadzieję, że pomogłem, jeśli tak to liczę na reputa;p


RE: kupony / Wii - radekb29 - 23-03-2010 09:45

zacznijmy od tego ile masz ptz bo wątpie żebys miał 4x600 PTZ


RE: kupony / Wii - Greg0rr - 23-03-2010 15:57

Narazie to obczajam temat z Wii. Sprawdzam jaka jest dostępność gier itd.

Obczaiłem ceny i mam pytanie. Czy Wii tak szybko się przegrzewa aby wydawać 65 zł na specjalną podstawkę, dzięki której konsola nie będzie się tak szybko przegrzewać?

Warto kupować te sylikonowe pokrowce na kontrolery? Nie chciałbym aby pilot wypadł mi z ręki i rozwalił ekran. Koszt na pilot i nunchuk = ok. 40 zł

Obliczyłem, że bardziej się opłaca kupować dodatkowe kontrolery oddzielnie. Razem kosztowały 289, a oddzielnie 249. (nunchuk i pilot). Żal ?

Ładowarki do baterii - 45zł. Nie można kupić jakiejś tańszej za 20 zł i ładować oddzielnie ?

Ceny z http://www.ultima.pl


kupony / Wii - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.