Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZielonyMail.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: ZielonyMail.com (/Temat-ZielonyMail-com-37054)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: zielonymail.com - Arabeska - 09-09-2011 11:12

Jeśli ktoś się zapisze do serwisu zielony e-mail.com to proszę zajrzeć na listę wypłat . A ja jak na razie uzbierałam 2 zł ,więc cieszę się ,że na początek jest zawsze coś. Można już wypłacać pieniądze na swoje konto mając już 15 zł. Myślę ,że duża cierpliwość i klikanie na ich linki w email się opłaci.


RE: zielonymail.com - marcel_kk - 17-04-2012 14:06

Zapraszam do Zielonego Maila, serwis w 100% wypłacalny.


[Obrazek: 2h6vxuh.jpg]


RE: zielonymail.com - Lolericeer - 17-04-2012 15:15

Jest jeden problem: brak czystego linka. Ale serwis wygląda na wypłacalny. Czy jest możliwość wypłaty na AlertPay albo PayPal?
EDIT: Rejestruję się Wink


RE: zielonymail.com - tomazzi - 17-04-2012 15:26

marcel_kk - nie wiedziałem, że to twój temat byś w postach zamieszczał swój reflink
o ile dobrze widzę nie jesteś autorem tematu i nie twój jest 1 post byś w tym temacie zamieszczał swój reflink

post zgłoszony


RE: zielonymail.com - marcel_kk - 17-04-2012 19:30

@tomazzi, to nie Twój problem i wielkie G powinno
Cie to interesować.
Nie bede powielał i robił multi tematów,a autor tematu
powinien sie cieszyć że ktoś odkurzył jego temat.

@Lolericeer dla Ciebie extra czysty link: http://www.zielonymail.com


RE: zielonymail.com - Damkofr - 17-04-2012 19:47

marcel masz tyle reputa i pewnie spory staz a zachowujesz sie jak bys byl 1 raz i czytal do tego regulaminu, wklejasz sobie refa do czyjegos tematu i jeszcze wonty masz ;x popieram tomazziego.


RE: zielonymail.com - tomazzi - 17-04-2012 19:49

że odkurzasz - wielkie brawa ci za to, może pomnik ci ktoś za to postawi albo na piedestał wyniesie
ale trzeba być wielkim chamem by w nie swoim temacie zamieszczać swój reflink by autorowi tematu podbierać poleconych


RE: zielonymail.com - marcel_kk - 17-04-2012 19:54

Przyjaciele, bijcie dalej piane, to zawsze przyciąga zainteresowanych.
Pozdro dla nabijających posty.


RE: zielonymail.com - tomazzi - 17-04-2012 19:56

(17-04-2012 19:54)marcel_kk napisał(a):  Przyjaciele, bijcie dalej piane, to zawsze przyciąga zainteresowanych.
Pozdro dla nabijających posty.

wystawiasz sam sobie świadectwo, żeś cham i prostak a do tego bezczelny
masz tupet chłopcze - dawać reflink w czyimś temacie i udawać, że wszystko jest git a jak ci ktoś to wytyka to masz wielkie wąty ...


RE: zielonymail.com - marcel_kk - 17-04-2012 20:06

@tomazzi, chłopcze, długo bedziesz sie użalał ?