Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[OFERTA] Wynajęcie serwera pod LPA, Aukcje 1ms! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: [OFERTA] Wynajęcie serwera pod LPA, Aukcje 1ms! (/Temat-OFERTA-Wynajecie-serwera-pod-LPA-Aukcje-1ms-37019)



[OFERTA] Wynajęcie serwera pod LPA, Aukcje 1ms! - Bramkiro - 13-05-2011 15:50

Wynajmuje serwer pod LPA lub inne tego typu programy do zbierania punktów.
Idealnie nadaje się do wygrywania aukcji, vps posiada najniższy możliwy ping do lockerz.com co zwiększa twoje szanse na wygranie.

Cena:
0.09$ / 1 godzina
1.44$ / 1 dzień
10$ / 1 tydzień
30$ / 1 miesiąc


Ilość: nieograniczona

Serwer posiada:
- nieograniczoną przepustowość danych
- Windows Server 2008 R2 x64
- jednordzeniowy procesor ~3GHz oraz ~600-700 Mb RAM co w zupełności wystarcza ze sporym zapasem na uruchomienie google chrome i dodatku
- ping do lockerz n<1ms
Zamówienia proszę składać pod e-mail: [email protected]

Wzór wiadomości:
Temat: Wynajęcie VPS USA

Tekst:
Ilość: dni, miesięcy, tygodni
E-mail Paypal: [email protected]
Łączna cena: np. 15$
Godzina uruchomienia serwera:(jeśli zamówiłeś serwer na godzinę lub kilka, staraj się w takich przypadkach podawać godzinę 2-3h późniejszą od godziny wysłania maila)


Oczywiście jeśli nie jesteście do końca przekonani zawsze możecie wynająć serwer na godzinkę dla spróbowania dla mnie to nie problem.

Pytania? GG: 9243361


RE: [OFERTA] Wynajęcie serwera pod LPA, Aukcje 1ms! - Lubelak - 14-05-2011 19:39

Kupiłem serwer i Polecam
zakupiłem z myślą o LPA ,co do aukcji to nie wiem .
Ale LPA chodzi bardzo dobrze


RE: [OFERTA] Wynajęcie serwera pod LPA, Aukcje 1ms! - Lubelak - 18-05-2011 17:53

OSZUST,OSZUST I JESZCZE RAZ OSZUST
Kupiłem u niego serwer ,serwer został wyłączony po 2 dniach
Po tym 0 KONTAKTU!


RE: [OFERTA] Wynajęcie serwera pod LPA, Aukcje 1ms! - Yanke$ - 21-05-2011 11:45

Jak widać osoba ta nie cieszy się dobrą reputacją, zapraszam do zapoznania się z moim tematem ;-) Konkurencyjne ceny i nie tylko!

http://zarabiam.com/Temat-OFERUJ%C4%98-Wynaj%C4%99cie-serwera-VPS-pod-LPA-ogl%C4%85danie-filmik%C3%B3w-w-PLAY-TANIO-37457