Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
comingsoon zamiast logowania na restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: comingsoon zamiast logowania na restocku (/Temat-comingsoon-zamiast-logowania-na-restocku-36995)

Strony: 1 2


comingsoon zamiast logowania na restocku - paskur - 13-05-2011 09:01

Elo, wczoraj na kazdej przegladarce zamiast logowania pojawialo mi sie coomingsoon i normlanie jakby ptz place bylo zamkniete.

Wiem ze na sb tech mial jeszcze podobnie.

Ciekawe jest to ze na prochach logowanie pojawialo sie.


Mial ktos taka sytuacje / wie czemu tak jest ?


RE: comingsoon zamiast logowania na restocku - asasinul - 13-05-2011 10:11

moze dali inny adres ptz place??


RE: comingsoon zamiast logowania na restocku - jaaanek1 - 13-05-2011 12:34

trzeba bylo sprobowac wejsc z newsa na hallwayu Smile


RE: comingsoon zamiast logowania na restocku - Dominator - 13-05-2011 12:36

Bo ty pewnie jak wchodziłeś na PTZPLACE to (może wchodziłeś przez zakładkę) i z końcówką /comingsoon.php <== na comingsoon.php nie ma restocka Smile, ZAWSZE WCHODZI SIĘ PRZEZ "Czysty" adres do ptzplace czyli "http://ptzplace.lockerz.com/"


RE: comingsoon zamiast logowania na restocku - tomko111 - 13-05-2011 13:59

Odświeżałeś stronę bądź cokolwiek o adresie http://ptzplace.lockerz.com/comingsoon.php. a więc niewłaściwie,
bądź miałeś zachowane jakieś pliki w pamięci cookies, wtedy CTRL + R klika razy i na bank będzie śmigać.


RE: comingsoon zamiast logowania na restocku - Tech - 13-05-2011 17:42

Niestety nie tomko - ja wbijałem na adres "ptzplace.lockerz.com" (bez comingsoon), odświeżałem jak mogłem, wchodziłem przez hallway, zakładkę redeem itp, zmieniłem przeglądarkę (w lrc web też próbowałem), usunąłem wszystkie pliki, a nawet zmieniłem IP, i co? I duuuupa.

Mam nadzieję, że już się nie powtórzy taka sytuacja :(


RE: comingsoon zamiast logowania na restocku - paskur - 13-05-2011 17:51

Ej no nie róbcie ze mnie głupka.

wchodzilem oczywiscie przez newsa, przez reedem nawet, na kazdej przegladarce i nic

comingsoon.php tez usuwalem z linku i sprawdzilem czy nie ma w zakladce, bo kiedys tak mialem na laptopie :/


RE: comingsoon zamiast logowania na restocku - veyond - 13-05-2011 20:46

Podobno na początku działał tylko jeden serwer, więc to mogło powodować taki efekt (miałem tak jakiś czas temu). Można próbować w takiej sytuacji (gdy wiemy że jest a u nas nie ma) sprawdzać co sie dzieje przez proxy lub wrzucać IP kolejnych czynnych serwerów do pliku host. U Enesce były te kiedyś te IP. U mnie było ok, a lagi da sie przeżyć.


RE: comingsoon zamiast logowania na restocku - Dominator - 13-05-2011 20:48

(13-05-2011 20:46)veyond napisał(a):  Podobno na początku działał tylko jeden serwer, więc to mogło powodować taki efekt (miałem tak jakiś czas temu). Można próbować w takiej sytuacji (gdy wiemy że jest a u nas nie ma) sprawdzać co sie dzieje przez proxy lub wrzucać IP kolejnych czynnych serwerów do pliku host. U Enesce były te kiedyś te IP. U mnie było ok, a lagi da sie przeżyć.

String ptzIP = "";
if (
request.url().host() == "ptzplace.lockerz.com" ||
request.url().host() == "50.16.96.58" ||
request.url().host() == "50.17.147.15" ||
request.url().host() == "72.44.53.134" ||
request.url().host() == "174.129.155.173"
) {
ptzIP = request.url().host();
}


RE: comingsoon zamiast logowania na restocku - omisiu - 13-05-2011 22:25

Powiem tak, miałem tak już na jednym z ostatnich 5x redemption. Wszyscy krzyczą restock, restock a ja nic. Odświeżam walę zdziwko, patrzę i widzę comingsoon.php usunąłem kliknąłem enter i zrobił się restock Tongue