Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAKOŃCZONY] Fanslave.com Nowy serwis płacący za klikanie w "Lubię to" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [ZAKOŃCZONY] Fanslave.com Nowy serwis płacący za klikanie w "Lubię to" (/Temat-ZAKONCZONY-Fanslave-com-Nowy-serwis-placacy-za-klikanie-w-Lubie-to-36989)



[ZAKOŃCZONY] Fanslave.com Nowy serwis płacący za klikanie w "Lubię to" - Derek - 13-05-2011 06:20

Fanslave to nowy serwis płacący nam za klikanie "Lubię to" na Facebooku.

Mamy około 30 linków dziennie do "polubienia", zarabiamy około 3,5-4c za każdy klik "lubie to" czyli spokojnie 1 dnia osiągamy 1 Euro bez refów.
Wyplata jest od 15 Euro na Paypal lub Moneybookers.
Z poleconych mamy 15% zysków.

Dowód wypłaty(nie mój):

[Obrazek: fanpayment.JPG]


Z góry dziękuję za rejestrację z reflinku, pozwoli mi to szybciej sprawdzić wypłacalność serwisu

link:

http://www.fanslave.com

P.s. Jeżeli nie chcecie zaśmiecać swojego konta. Możecie założyć nowe ale musicie zebrać min.5 znajomych i dodać zdjęcie profilowe.



ZAKAZ REFÓW
Wojtas100



RE: Fanslave.com Nowy serwis płacący za klikanie w "Lubię to" - Tomek - 13-05-2011 06:51

Po pierwsze: źle dodany konkurs
po drugie: to nie konkurs tylko serwis zarobkowy więc zła kategoria


RE: Fanslave.com Nowy serwis płacący za klikanie w "Lubię to" - Derek - 13-05-2011 13:56

Sorry w takim razie proszę o przeniesienie.


RE: Fanslave.com Nowy serwis płacący za klikanie w "Lubię to" - glucik - 14-05-2011 12:49

Ja już wypłaciłem 20 euro Big Grin

ZAKAZ REFÓW
wojtas100



RE: Fanslave.com Nowy serwis płacący za klikanie w "Lubię to" - Derek - 14-05-2011 18:53

glucik

Chętnie zobaczymy dowód Smile