Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... (/Temat-Dzisiaj-General-Redemption-Tego-sie-nie-spodziewal-nikt-info-zaraz-po-23-36983)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - ketrab - 13-05-2011 13:03

Ja Pierd.le


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - tomsonFCB - 13-05-2011 14:50

Nie byłem na resie i nie żałuję Smile I tak bym anulację dostał Big Grin


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - Marcin Walkowski - 13-05-2011 16:39

no i przegapiłem restock ; ) ale z tego co widze to cięzko cos było ogarnac ; )


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - Grabowkers - 13-05-2011 16:54

Mój FAIL bo poszedłem spać około pierwszej, jakiś zmęczony byłem :S
Gratulacje tym którzy coś urwali i życzę potwierdzeń Jerk


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - rosa1822 - 13-05-2011 18:07

WTF?! Ja tu przygotowany na dziś byłem a tu zonk. Wczoraj do 1 robiłem zaległe prace do szkoły ale kto by się spodziewał Restock'u i nie włączyłem LRC :/ no szkoda :/


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - cinexik - 13-05-2011 22:02

nosz kur*wa!


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - sl0910 - 14-05-2011 09:33

Też myślałam, że w piątek dadzą... Undecided
Nieładnie tak robić restocki w trakcie juwenaliów, w normalny dzień bym siedziała przy kompie i kampiła, a tak nie byłam w stanie i poszłam spać. Tongue


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - asasinul - 16-05-2011 08:37

jaki tam jest syfff.kurde nie dość że res robią w czwartek a nie w piątek to jeszcze filmiki nie działają.jak ku*** napisalem do lockerz co z tymi filmami to mi odpisali usun ciasteczka,wgraj flasha,wgraj jave i takie do du** rzeczy które mam.ale ze jakies błędy w play mają to juz nie wspomnieli.


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - dawajrowa - 17-05-2011 13:59

Kto dostał już bana za ten restock ? LOL to juz jest kurwa kpina...