Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... (/Temat-Dzisiaj-General-Redemption-Tego-sie-nie-spodziewal-nikt-info-zaraz-po-23-36983)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - artekn - 13-05-2011 06:17

Był już General???


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - omisiu - 13-05-2011 06:24

Tak :]


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - artekn - 13-05-2011 06:28

@Morfit
Regional już był dawno!


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - Athemis - 13-05-2011 06:30

No pięknie, przegapiłem. Byłem pewny, że dadzą w piątek. ; /


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - roadkill33 - 13-05-2011 07:28

To był General Redemption a nie żaden Regional ja po 1 godz czasu dopiero wbilem bo tak przez ta godz mulilo i caly czas wywalało błąd strony 404 page not found i chu... wielki ale udało się przynajmniej 20$ wygrać na 2 konta... Jedno mi oflagowali ale co tam heh raz się żyje Wink Pozdr


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - KrisBarca_92 - 13-05-2011 08:27

no i przegapilem ...


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - Sławek26 - 13-05-2011 08:51

ja tak samo...i sie ładnie wkur...wczesniej czekałem na te regionalne kazdego dnia, pozniej to zlikwidowali bo sie jakis bot pokazał co im mieszał szykasz...ogłosili ze bedzie jeden generalny z wszystkich nagród i poszło sie jebac :/ bardziej sie spodziewałem tego dzisiaj......ale jak było tak jak piszecie to załuje niesamowicie


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - Admin - 13-05-2011 08:53

(13-05-2011 00:58)Morfit napisał(a):  No tak średnio. Wbiłem od razu i ręcznie wpisywałem - flagged.
Wbiłem innym kontem - po 10 min. zalogowało i wziąłem iPod'a Touch'a 32GB, po czym nie wiedziałem że go wziąłem i próbowałem do teraz wziąć Shuffle, po czym wywaliło do menu i znów próbowałem wziąć shuffle - byłem w formularzu prawie i zonk : You've already reedemed

To był chyba regionalny a nie generalny !!!

Cytat:General Redemption today for all Lockerz members! What do you do while you wait? Get 750 PTZ by watching the Lockerz original series videos! View Redemption Terms and Rules here.Marcy


bez komentarzaXpokerface


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - paskur - 13-05-2011 09:00

tak biedujecie ze przegapiliscie a tu godzine trzeba bylo wbijac ^ ^ chyba jakies 2:20 dopiero zamowilem pare 5$ bo zamkneli i otworzyli bez lagow. strata czasu


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - top-michal - 13-05-2011 09:28

Ja w ogóle przez przypadek na niego trafiłem (dzięki Twitterowi) bo LRC w ogóle nie zawyło. Chyba z 10 minut zamawiałem IPoda nano 16 giga. Ale znając Lockerz pewnie anulują:/