Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... (/Temat-Dzisiaj-General-Redemption-Tego-sie-nie-spodziewal-nikt-info-zaraz-po-23-36983)

Strony: 1 2 3 4


Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - roadkill33 - 12-05-2011 22:16

[Obrazek: Redemption_Today.jpg]

Dzisiaj restock Wink

Info z Hallway:

General Redemption today for all Lockerz members! What do you do while you wait? Get 750 PTZ by watching the Lockerz original series videos! View Redemption Terms and Rules here.Marcy



@EDIT ADMIN

jak w temacie dziś około 23 na lockerz pojawiła się informacja o tym, że już za chwile odbędzie się WIELKI GENERALNY RESTOCK (Od razu umieściłem taką informacje w tablicy shoutboxa) - i faktycznie odbył się ! O 1:20 wystartował - trwał ponad godzine z uwagi na przeogromne lagi, po 50 minutach, wciąż można było zamówić szufle czy spodnie ! Logowanie było bardzo trudne, jednak komu udało się przejść ten żmudny proces ten miał gwarantowaną wspaniałą nagrodę. Szczęśliwcy wrzucili swoje potwierdzenia tutaj : http://zarabiam.com/showthread.php?tid=36986



RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - mirynda - 12-05-2011 23:04

Po jakim mniej więcej czasie, po takiej wiadomości, można spodziewać się restocku ?


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - roadkill33 - 12-05-2011 23:34

To może być w każdej chwili teraz może odbyć się nawet do 6 rano ;(

@edit już to widzę jaka załamka będzie dzisiaj na forum jak się dowiedzą że będzie dziś General Redemption...


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - Burned - 12-05-2011 23:45

No, mało osób jest większosc poszła spac bo uznała że nie ma newsa to nie ma restocku,a tu tak późno info o restocku. W sumie dla nas lepiej, bo nie tylko z forum będzie mniej osób tylko ogólnie więc większa szansaBig Grin


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - roadkill33 - 12-05-2011 23:55

Pewnie i na to czekałem heh ;P widać że na FB dużo ludzi też się nie wypowiada Wink Więc mamy ogromne szanse żeby wyrwać coś dobrego ;P
I po restocku hahaa Wielki Fail lagi na maxa i wszystko flash hah normalnie masakra


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - cezar.mr - 13-05-2011 00:37

Fail, nie było sensu się spinać... Znowu :/


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - mirynda - 13-05-2011 00:49

Masakra... pół domu alarmem z lrc pobudziłem, żeby nie móc się nawet zalogować


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - Morfit - 13-05-2011 00:58

No tak średnio. Wbiłem od razu i ręcznie wpisywałem - flagged.
Wbiłem innym kontem - po 10 min. zalogowało i wziąłem iPod'a Touch'a 32GB, po czym nie wiedziałem że go wziąłem i próbowałem do teraz wziąć Shuffle, po czym wywaliło do menu i znów próbowałem wziąć shuffle - byłem w formularzu prawie i zonk : You've already reedemed

To był chyba regionalny a nie generalny !!!


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - bud3k - 13-05-2011 01:09

U mnie zaskoczenie bo akurat chciałem się kłaść i kliknąłem żeby mi alarm w LRC przetestowało, a tam się otworzyło ptzplace. ale tam muliło że masakra. Więc wszedłem ręcznie i zdążyłem zamówić iPoda Nano 16GB 6G Pink, brałem na pałe, bo myślałem że i tak nie będzie go. A tu zonk. Zamówiony na Polskie dane, ręcznie. Więc jeśli potwierdzą go to będzie pewnie zwrot w PP.


RE: Dzisiaj General Redemption ;) Tego się nie spodziewał nikt info zaraz po 23... - mirynda - 13-05-2011 01:29

5$ po godzinie restocku :|