Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak daty powrotu PSN, update 3.61 i Chrome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Brak daty powrotu PSN, update 3.61 i Chrome (/Temat-Brak-daty-powrotu-PSN-update-3-61-i-Chrome-36793)

Strony: 1 2


Brak daty powrotu PSN, update 3.61 i Chrome - Paviano - 09-05-2011 15:19

[Obrazek: psnpsn-605x298.jpg]
Shuhei Yoshida potwierdził, że wszystkie funkcje PSN wrócą dopiero 31 maja. Pogrubiłem słowo "wszystkie", bo możliwość rozgrywki online ma powrócić trochę wcześniej.
@EDIT
Data oficjalnego powrotu PSN wraz z wszystkimi funkcjami nie istnieje. Redaktorzy Eurogamera mieli możliwość zapytania, kiedy PSN wróci do normy, jednak anonimowy pracownik firmy odpowiedział, że możliwość gry online będzie już włączona w przeciągu paru dni.
Kolejny pracownik stwierdził, że nie wiedzą, kiedy PSN będzie znów aktywne.


Przy okazji, kiedy uruchomią PSN, będzie nowa aktualizacja do pobrania z numerkiem 3.61. Pewne jest to, że wprowadzi ona nowe zabezpieczenia.

Sony rozpoczęło poszukiwanie osób, które znają się na technologii Cairo (obecnej przeglądarki w konsoli) oraz silniku przeglądarki Google Chrome, a więc całkiem możliwe, że niedługo będzie wprowadzona kolejna aktualizacja, która wniesie nową przeglądarkę.




Źródło: PS3Site.pl



RE: Oficjalny powrót PSN, aktualizacja 3.61 i przeglądarka Chrome - norek - 09-05-2011 17:03

No to, by było dobre, jak by była nowa przeglądarka.


RE: Oficjalny powrót PSN, aktualizacja 3.61 i przeglądarka Chrome - Paviano - 09-05-2011 17:35

I będzie Smile Na marne ich nie poszukują.

Mnie najbardziej ciekawi, kiedy będzie włączona możliwość rozgrywki online.


RE: Oficjalny powrót PSN, aktualizacja 3.61 i przeglądarka Chrome - Ziomq17 - 09-05-2011 17:55

No ja też już się nie mogę doczekać kiedy znowu włącza możliwość grania online ;]
Już się nie mogę doczekać ;P


RE: Oficjalny powrót PSN, aktualizacja 3.61 i przeglądarka Chrome - Bolt - 09-05-2011 18:29

online to poczekamy tydzien, moze dwa. Nie moge sie doczekacWink


RE: Oficjalny powrót PSN, aktualizacja 3.61 i przeglądarka Chrome - Morfit - 09-05-2011 18:39

(09-05-2011 18:29)Bolt napisał(a):  online to poczekamy tydzien, moze dwa. Nie moge sie doczekacWink

Mi na SB powiedziałeś, że jeśli nie włączą w tym tygodniu to będzie luz, bo skoro przeczekałeś już 2 tygodnie to przecież możesz więcej przeczekać ;>


RE: Oficjalny powrót PSN, aktualizacja 3.61 i przeglądarka Chrome - mikolaj90 - 09-05-2011 19:40

Jak włączą to będzie rznięcie w k3 karabinem Smile


RE: Oficjalny powrót PSN, aktualizacja 3.61 i przeglądarka Chrome - Bolt - 09-05-2011 20:58

to ze moge to nie znaczy ze sie za psn 'nie stesknilem'. Pogralbym sobie w uncharteda przez neta, czy killzona no ale przez ten tydzien nie zamierzam glodowac i klikac co 30 sek 'wpisz sie'


RE: Oficjalny powrót PSN, aktualizacja 3.61 i przeglądarka Chrome - Marello - 10-05-2011 06:37

Jakie 31 maja, ja chce już wszystkie możliwości a nie czekanie do końca miesiąca


RE: Oficjalny powrót PSN, aktualizacja 3.61 i przeglądarka Chrome - Paviano - 10-05-2011 13:58

Bolt, jak na restock ^^
Może niedługo będą boty od EnEsCe Big Grin


Niektórym ta przerwa na dobre wyszła, ale no mogliby już odpalić PSN.