Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Feature Video na YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Feature Video na YouTube (/Temat-Feature-Video-na-YouTube-36674)



Feature Video na YouTube - Yanke$ - 06-05-2011 21:48

Witam!

Bardzo często spotyka się takie coś, że przy wyszukiwarkach YouTube na szarym polu znajdują się Featured Videos.

Wiadomo, że jest to płatne, ale byłbym skłonny to kupić. Może ktoś mnie poinstruować gdzie można to zrobić?

Z góry dziękuję. Lol


RE: Feature Video na YouTube - damianus627 - 06-05-2011 21:50

Wiesz że pierwszy raz o tym słysze


RE: Feature Video na YouTube - Driver - 06-05-2011 22:03

napisz do supportu yt albo google Wink


RE: Feature Video na YouTube - Yanke$ - 06-05-2011 22:07

Dla przykładu - wpisujesz w wyszukiwarkę Yt 'zarabiam' i po prawo masz filmiki, czesto się pojawiają i o to mi chodzi. Dzięki za porady, na pewno skorzystam.


RE: Feature Video na YouTube - Marczyk - 06-05-2011 23:52

Sam miałem tam kilka filmów i odrazu mówie że nie jest to płatne. Wystarczy dobry film i odpowiednie promowanie. Chociaż coraz częściej widzę marne filmiki z małą liczbą wyświetleń i komentarzy - nie wykluczone że YT dodaje losowe filmy. Trzeba by zapytać jakiegoś speca od marketingu YT.

btw. jesli macie YT w PL, to u was są to "Polecane filmy wideo"


RE: Feature Video na YouTube - Polak123 - 08-05-2011 19:13

tam znajdują się najpopularniejsze filmiki z danego działu i nie są zawsze jedne, czytałem ze filmiki co jakiś czas się zmieniają.
Nie płacisz nic za to jedyne co musisz mieć to dobrze wypromowany filmik. Smile


RE: Feature Video na YouTube - michal2612 - 08-05-2011 19:33

Niekoniecznie dobrze, nie raz widziałem tam filmiki co mają tylko 100-500 wyświetleń, nawet raz był tam mój filmik co miał 200 wyświetleń a w ogóle go nie promowałem.